Учасники «Потягу єднання» відвідали Полтавську аграрну академію

Там вони познайомилися зі студентами, які переконані – після навчання за кордоном слід повертатися на Україну. А ще – посадили разом із ректором вишу унікальне дерево.

На згадку про зупинку в Полтаві пасажири «Потягу Єднання «Труханівська Січ» разом із керівництвом аграрної академії садять на території вишу іще одне гінкго білоба. Його листя вважають єдиним природнім засобом для очищення судин головного мозку. Це священне дерево в Індії та найстаріше дерево на планеті Земля. Воно вже 8-ме на території аграрної академії. 

Окрім цього, заклад влаштував екскурсантам зустріч за «круглим столом». Представники «Труханівської Січі» розповіли про себе і запросили приєднуватися до подорожі країною у «Потязі Єднання». Вони називають себе козацько-волонтерською організацією, яка утворилася у 2014 році. За їх словами, тоді основною діяльністю була допомога армії, а зараз ніби-то узялися познайомити між собою молодь усієї України, і таким чином сприяти державній єдності.

Андрій Петік, бунчужний «Труханівської Січі»

- Для того, щоб Україна була єдина, люди мають бути елементарно знайомі між собою, це момент перший. Момент другий – адекватно сприймати різницю в культурі.

Аграрна академія на зустріч запросила успішних випускників – тих, хто має власний бізнес чи працює в міжнародних компаніях. Усі навчалися чи працювали в різних країнах світу, проте повернулися в Україну. 

Тетяна Бардіна, помічник ректора ПДАА

- Ми хочемо показати молоді, що Полтавська державна аграрна академія, яка ще з 1996 року має одні із найпотужніших міжнародних зв'язків, відправляє студентів, щоб вони там отримували досвід, отримували освіту, знання, поверталися і відбудовували Україну. 

Марина Степанова, студентка ПДАА

- За молоддю майбутнє, необхідно повертатися в Україну, розвивати нашу державу, розвивати самоврядування, вносити якісь ідеї щодо політичного розвитку країни, щодо підняття аграрного сектору держави.

Щороку із аграрної академії на виробничу практику за кордон відправляється близько сотні студентів, майже 50 щорічно виїздить на навчання в рамках різних програм. 

Стрічка новин