Три нових та один переобладнаний – тролейбусне депо поповнилося новим транспортом

Міська влада цей подарунок принагодила до професійного свята комунальників.

Цей водій пропрацював на підприємстві «Полтаваелектроавтотранс»  майже 30 років. Відсьогодні він керуватиме новеньким тролейбусом марки «Богдан».

Євгеній Корявий, водій тролейбуса

- Це принципово новий тролейбус, тут більше електроніка, комфортніший, в управлінні легший.

Новий тролейбус більш економний, пристосований для пасажирів із особливими потребами, до нього зручніше заходити завдяки низькому підйому. Кондуктор розповіла, що цей транспорт обслуговуватиме 12 маршрут.

А цей тролейбус перероблений зі старого. Майже 4 місяці над ним почаклували на Полтавському ремонтно-механічному заводі – вставили нові вікна, осучаснили салон, встановили комфортні сидіння та світлодіодне освітлення, інформаційну систему показника маршрутів.

Вячеслав Федоряка, директор Полтавського ремонтно-механічного заводу

- Тут залишилася від старого тільки рама і міст. Наше підприємство в 1996 році розробило техумови, ми затвердили їх на заводі виробника, нам дали дозвільні документи.

Павло Богодістий, начальник технічного відділу КП «Полтаваелектроавтотранс»

- Він поступив на підприємство в 1998 році, тобто, йому вже практично 20 років, але він отримав друге життя, тобто, ще мінімум 5 років буде курсувати по вулицях міста.

Трьома новими та одним переобладнаним тролейбусом підприємство поповнилося напередодні Дня працівника комунальної сфери. Новий транспорт особисто оглядає міський голова, він дякує працівникам управління та директору підприємства, яке узяло на себе модернізацію старого транспорту. 

Олександр Мамай, Полтавський міський голова

- Цей 1 тролейбус мало чим відрізняється від нових. Якщо нові тролейбуси коштують понад 5 мільйонів гривень кожен, то відремонтований – всього-навсього 1 мільйон. І сьогодні якщо ми будемо ремонтувати по 1, по 2 тролейбуси в рік, то я впевнений, що наше місто завжди буде комфортним.

Нові тролейбуси «Богдан» були закуплені в рамках виконання Програми  розвитку міського електротранспорту, згідно з якою в липні минулого року виділили майже 25 мільйонів гривень. Нагадаємо: 2 нових тролейбуси виїхали також у лютому цього року. Нові тролейбуси «Богдан» курсуватимуть за 12-м та кільцевим маршрутом, а модернізований транспорт пасажири побачать на всіх напрямках. 

Стрічка новин