Держслужбовці з Полтавщини навчатимуться в Європейській Академії Берліну

Мова про це йшла на зустрічі голови Полтавської ОДА Валерія Головка із її директором Екертом Штратеншульте. Питання співробітництва посадовці обговорили у рамках реалізації Проекту «Академія доброго урядування та підвищення компетентності в Європі».

Протягом кількох останні років у Берліні проводиться навчання для українських держслужбовців. Полтавці також мають змогу пройти його. Близько 10 осіб вже відвідали навчальні модулі у столиці Німеччини. Про те, як вони відбувалися, та чого очікувати від наступних курсів, керівництву Полтавської області розповідає директор Європейської Академії Берліну Екерт Штратеншульте. За 5 тижнів держслужбовці могли отримати знання із протидії корупції, економічних питань тощо. Нині програму цих занять дещо відкоригували.

Екерт Штратеншульте, директор Європейської Академії Берліну 

- Для обласних адміністрацій було важко на 5 тижнів відсилати своїх представників. Саме тому цього року ми розділили нашу програму на онлайн навчання, а також на семінари в Берліні.

Для полтавських держслубовців участь у такому навчанні, безумовно, цікава та корисна, говорить голова Полтавської ОДА Валерій Головко. Адже Німеччина – одна з ключових держав, яка надає конструктивну допомогу в розвитку та реформуванню України.

Валерій Головко, голова Полтавської ОДА

- Неоціненна сьогодні допомога Німеччини, уряду Німеччини саме в тому, щоб допомогти нам, українцям, все ж таки дотриматися, досягати тих стандартів, які сьогодні існують в Європі. Ми приходимо в європейський дім, поповинні жити по європейських правилах. У нас повинен бути рівень корупції - нуль, рівень демократії - найвищий, рівень відкритості влади - надвисокий.

А саме Проект «Академія доброго урядування та підвищення компетентності в Європі» надає можливість обміну новітнім досвідом щодо впровадження основних принципів ефективного управління.

Стрічка новин