Полтавців навчатимуть заробляти на власних ідеях

В області стартує проект «Крок до підприємництва». Його учасники відвідуватимуть тренінги та майстер-класи від успішних бізнесменів, отримуватимуть знання, які можуть знадобитися для відкриття власної справи. Про особливості цьогорічного проекту його організатори розповіли на прес-конференції.

Аби розпочати власну справу, варто тільки зробити крок до своєї мрії, переконані організатори проекту «Крок до підприємництва». У березні він стартує на Полтавщині. Реалізує проект громадська організація «Проекти і комунікації» за підтримки представництва DVV International в Україні та Полтавської облдержадміністрації.

Інна Іщенко, директор Департаменту економічного розвитку Полтавської ОДА

- Починаючи ще з грудня 2016-ого, коли була прийнята програма підтримки та розвитку малого та середнього підприємництва на 2017-2020 рр., ми поставили собі за мету, що основним пріоритетом в підтримці підприємництва є створення власної справи, особливо, у новостворених об'єднаних територіальних громадах, розвитку взагалі сільських територій.

Відтак, підвищувати рівень економічної активності та зайнятості населення через відкриття сімейного підприємництва творці проекту збираються і в сільській місцевості, і в містах.

Світлана Матяш, керівник проекту від ГО «Проекти і комунікації»

- У цьому році проект також розрахований на 4 громади, але серед цих громад буде дві об'єднані територіальні – це Пирятинська та Шишацька. А також два міста – це Миргород та Полтава. Тобто, учасники з цих регіонів можуть долучатися до реалізації цього проекту. Окрім того, як показав минулорічний досвід, якщо є бажаючі з інших районів, вони також можуть на конкурсній основі долучитися до проекту.

Діяльність проекту буде направлена на три цільові групи: керівництво громад, місцеві жителі громад та діючі підприємці, яким не вистачає  інструментів ведення бізнесу.

Катерина Бабіч, тренер проекту «Крок до підприємництва»

- Минулорічний проект показав дійсно неймовірний потенціал нашого міста та області. У них класні ідеї, вони реальні, і залишилося тільки дати їм трішечки правильного матеріалу для того, щоб вони мали інструменти, як його все це реалізовувати.

Наприкінці березня проект «Крок до підприємництва» проведе інформаційну кампанію в районах області, після чого буде сформована група слухачів тренінгів. Ознайомившись із тонкощами ведення бізнесу під час здобуття занять, учасники проекту створять свої бізнес-плани.

Стрічка новин