У Полтаві знову виник конфлікт з приводу забудови «Газетного ряду»

Минулого року обурені жителі будинку вже виходили з протестами, адже тоді полтавці не могли вийти з власного двору через замки і ланцюги на воротах арки.

У Полтаві знову розгорівся конфлікт навколо відомої арки в центрі міста, де раніше продавали газетну продукцію. Влітку минулого року ворота арки, що навпроти ЦУМу, обвісили замками і ланцюгами, через що жителі будинку по вулиці Соборності, 27 втратили єдиний вихід зі свого двору. Наразі від старих воріт не лишилося і сліду, бо зі сторони двору арку заварили металевою стіною. У середу на місці «Газетного ряду» прибирали його залишки.

Олександр Юдін, мешканець будинку

- ФОП Степаненко пред'являють копії документів про те, що вони мають право на подібні дії, але при цьому ні один житель нашого будинку не брав участь в громадських слуханнях, хоча арка – територія спільного користування жителів даного міста.

Ще у минулому році місцеві жителі говорили про те, що на місці «Газетного ряду» ніби-то планують відкрити кафе. Цього дня з людьми прийшов поспілкуватися представник фізичної особи-підприємця Віктора Степаненка – Максим Пістряк. Останній продемонстрував паспорт прив'язки, фото майбутньої споруди та витяг з рішення від 22 липня 2016 року про розміщення тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності.

Максим Пістряк, представник ФОП Степаненка В.В.

- Відповідно до документів, які у мене в наявності, які погоджені, затверджені місцевою владою, тут повинна бути розташована стаціонарна тимчасова споруда реалізації друкованої продукції.

За словами Максима Пістряка, згідно з документами, які погоджені місцевою владою, сьогодні виконуються роботи з облаштування тимчасової споруди. На місце сутички між представниками забудівлі і місцевими жителями прибув наряд патрульної поліції міста, який вияв, що конфлікт вже врегульований.

Денис Дєдов, лейтенант поліції роти №1 управління патрульної поліції у м.Полтаві

- На жаль, у мешканців будинку немає плану там, де є прохід в цій арці, тому, як ЖЕК сказав, що він в архіві, його треба шукати, чи взагалі загублений, тому вони не можуть показати документи, чи є тут прохід. Якщо будуть якісь протиправні дії, або якісь підозрілі люди з битами і тому подібне, то поліція, звісно, зможе допомогти забезпечити громадський порядок.

Стрічка новин