У Полтаві провели турнір з інтелектуальної гри «Брейн-ринг»

Учасники – 15 каманд з вищих навчальних закладів Полтави. Гра відбулася з нагоди Міжнародного жіночого дня.

Сьомий рік поспіль у Полтаві проводять турнір з інтелектуальної гри «Брейн-ринг».

Наталія Криницька, заступник голови Полтавського обласного клубу інтелектуальних ігор «Що? Де? Коли?»

- Це наш спільний захід з міськвиконкомом, інтелектуальна гра «Брейн-ринг» для молоді, для представників вищих навчальних закладів м. Полтави, яка присвячена Міжнародному жіночому дню.

Олена Ромас, начальник Полтавського управління у справах сім’ї, молоді та спорту

- Оскільки цей захід відбувається в березні місяці, в рамках Міжнародного жіночого дня – 8 березня, то було прийняте рішення, щоб тематика була не лише з історії України чи світу, але й взяти цікаві сторінки з історії відомих жінок нашої держави.

За звання найкращих інтелектуалів цього року боролися 15 команд від вищих навчальних закладів м.Полтави. «Команда М» – така назва команди, у складі якої – студенти Полтавського технічного університету. 

Олена Ольховик, учасниця «Команди М»

- Наша команда складається із шести учасників, 2 дівчини – представники жіночої статі, адже сьогодні тема, пов’язана з інтуїцією саме жіночою, і 4 хлопці, щоб все-таки у нас була чоловіча міцна логіка, як її називають.

Учасники цієї команди розповіли, що мають чималий досвід у таких іграх. На грі присутня команда з Військового коледжу сержантського складу Військового інституту телекомунікацій та інформатизації – «Захисники».

Віктор Крисанов, курсант, учасник команди «Захисники»

- Готувалися всі разом, сиділи перечитували літературу, інтернет. У нас є дівчина в команді, і я думаю, це перемога. Так як «Брейн-ринг» – до Міжнародного жіночого дня, я думаю, це наш козир.

Ще одна особливість заходу – залучення до гри вболівальників команд турніру. Всі учасники «Брейн-рингу» отримали дипломи від управління у справах сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету Полтавської міської ради та цінні подарунки від партнерів заходу.

Стрічка новин