У Полтаві пройшов дводенний Всеукраїнський фестиваль зі спортивних танців «Роltava Dance Festival»

На нього приїхали учасники із різних куточків країни. Організатори заходу – чемпіони України, бронзові призери Чемпіонату Європи зі спортивних танців Наталія і Дмитро Росенки.

«Роltava Dance Festival» – Всеукраїнський фестиваль зі спортивних танців, який у Полтаві проходить вже втретє. Привітав учасників і Полтавський міський голова Олександр Мамай.

Олександр Мамай, Полтавський міський голова

- Приємно, що цей фестиваль проходе саме в нашому місті, це центральна частина нашої країни, але всім зрозуміло, що це дуже дорогий фестиваль.Такий вид спорту потрібен, і не тільки в Полтаві, а впершу чергу – нашій державі. Сьогодні я задоволений, що це проходе у Полтаві. Я бажаю всім без виключення учасникам перемоги.

Організатори фестивалю – Наталія і Дмитро Росенки, чемпіони України, бронзові призери Чемпіонату Європи зі спортивних танців. Особливість такого фестивалю, перш за все, – у рівні технічного обладнання, адже головна мета організаторів – створити такий проект, який не поступатиметься у своєму рівні провідним змаганням України.

Дмитро Росенко, організатор

- Попередня заявка в інтернеті була більше 600 учасників, що є для турніра, який проводиться третій рік, дуже пристойним показником. Тому подальша наша мета – це тільки нарощувати обсяги і запрошувати все більше танцюристів і суддів.

Серед суддів – представники 15 міст України. Ігор Коб’юк – професійний танцюрист, спортивними танцями займається з дитинства, наразі – суддя «Роltava Dance Festival». 

Ігор Коб’юк, суддя із Києва

- Надзвичайно тепла публіка, професійне освітлення і надзвичайне задоволення приносить прекрасний бенд, прекрасна музика і, звісно, рівень танцюристів сьогодні зібрався достойний.

Виступи учасників у вечірньому відділенні супроводжувались живою музикою у виконанні гурту «Jazz Parnas». 

Міра і Олег танцюють разом уже 8 років. До Полтави пара приїхала із Одеси уже вдруге.

Міра і Олег, учасники

- Перший турнір був досить давно, років зо два тому, і зараз ми знову вирішили повернутися, тому що це досить гарний і хороший турнір, який гідний того, щоб сюди приїжджали пари.

Впродовж трьох років фестиваль проводиться за підтримки міської влади. Минулоріч допомогли із технічним забезпеченням та виготовленням поліграфічної продукції – грамот для нагородження учасників. Цього року управління у справах сім’ї, молоді та спорту придбало 43 комплекти кубків з керамічним покриттям та іонами титану для нагородження спортсменів.

Стрічка новин