Студенти-музиканти зіграли композицію «Motion Trio» на акордеоні та баяні

Студент Харківського національного університету мистецтв ім. І.П.Котляревського приїхав разом із однокурсником до Полтавського музичного училища ім.М.В.Лисенка. Хлопці продемонстрували свою майстерність гри на акордеоні та баяні. Окрім цього, на гостей концерту чекав приємний сюрприз від музикантів.

У Полтавському музучилищі імені Лисенка відбувся концерт студентів кафедри народних інструментів України Харківського національного університету мистецтв ім.Івана Котляревського.

Олександр Білько, завідуючий відділом музичних інструментів Полтавського музичного училища

- Вже стало традицією, що кожен рік, і не один раз в рік, приїжджають наші випускники і звітують про свій подальший розвиток, здобуття вмінь у вищих навчальних закладах.

Ігор Плюшко – випускник училища, зараз навчається у Харківському національному університеті мистецтв. Ще з малечку хлопець грав на фортепіано, проте за декілька років його увагу привернув інший інструмент – акордеон. З того часу юнак з ним майже не розлучається. Ігор Плюшко неодноразово брав участь не тільки у всеукраїнських конкурсах, а й за кордоном, зокрема, у Польщі, Італії. Цього разу хлопець приїхав з однокурсником – Володимиром Кашутою. Разом вони підготували сюрприз для відвідувачів концерту. 

Ігор Плюшко, музикант 

- Сьогодні в дуеті ми будемо робити прем’єру в Україні. Ми самі зробили переклад для дуету. Є гурт «Motion Trio», сьогодні ми зробимо прем’єру в училищі, такого ще ніхто не грав.

Гість концерту – Володимир Кашута, улюблений інструмент музиканта – баян.

Володимир Кашута, музикант 

- Це, напевно, як кохання з першого погляду, просто в тобі щось клацає, і все, ти розумієш, що жити більше не можеш без цього інструменту. Ми докладаємо дуже великі зусилля для того, щоб відновити популяризацію нашого інструменту. Тому що всі вже давно забули справжнє значення цього інструменту, хочеться вивести його на новий рівень і сприяти тому, щоб асоціації були хороші.

Стрічка новин