Полтавські райвідділи поліції отримали три новеньких авто

Останні будуть задіяні в роботі слідчо-оперативних груп. Транспортні засоби придбали за кошти міського бюджету. У понеділок нову техніку в обласному управлінні поліції представили міський голова Олександр Мамай та головний правоохоронець області Олег Бех.

У понеділок автопарк полтавської поліції поповнюється трьома новими автомобілями. Рено Доккер – подарунок правоохоронцям від міської влади.

Олександр Мамай, Полтавський міський голова

- Приємно те, що кожен автомобіль придбавали за мінімальною ціною. Це - понад 350 тисяч всього-навсього коштує такий автомобіль. І ми прекрасно розуміємо, що ця машина буде служити мінімум 10 років, навіть якщо її експлуатувати постійно. 

Рішення про закупівлю цих автівок, продовжує Олександр Мамай, депутати міської ради прийняли на одній із сесій. Нові транспортні засоби мер оглядає разом із очільником обласної поліції Олегом Бехом. Два із цих автомобілів відтепер працюватимуть разом зі слідчо-оперативними групами у Шевченківському районі, одна - у Київському. Поліцейські своїми новими автівками задоволені.

Дмитро Койнаш, старший сержант поліції

- Вони зручні, функціональні, дозволять швидше реагувати на звернення громадян.

Відтак, аби підвищувати якість роботи правоохоронців, кажуть поліцейські, автопарк постійно потребує оновлення.

Олег Бех, начальник ГУ НП в Полтавській області

- Ми постійно повинні турбуватися про наших мешканців. І найближчим часом вирішити питання ще про доукомплектування відповідних підрозділів для того, щоб у нас була безпека в місті, а також на наших вулицях, де найбільш криміногенна ситуація.

Допомогти із цим обіцяє міський голова. Олександр Мамай говорить: перед депутатами буде порушувати питання про виділенння коштів ще на два таких автомобілі. А щоб на перший час у правоохоронців не виникало проблем із заправкою нових авто, мер вручив сертифікат на придбання 3 тисяч літрів бензину.

Стрічка новин