Закінчився рейд гральними закладами міста

У результаті 6 «точок» закрили і опечатали. Порушення у їх роботі зафіксувала кожна із 7 служб, яка брала участь у рейді.

Рейд проводився на вимогу прокуратури Полтавської області, яка доручила його проведення прокуратурі Октябрського району. Та, у свою чергу, зібрала представників семи служб міста та області. Всього у Полтаві зафіксовано 75 об'єктів з гральними автоматами, 55 з яких знаходяться в Октябрському районі. Перевіряли наявність ліцензій Міністерства фінансів та облдержадміністрації. Інспектували і букмекерські контори та казино. Таких об'єктів у місті 12, лише один із них має 2 ліцензії, інші – по одній, переважно облдержадміністрації. Кожна служба практично у кожній точці фіксувала порушення, як-то відсутність касового апарату, дозволу санепідемстанції на роботу, флюорографічного обстеження, вентиляції. На заклади, які не відповідали вимогам, склали протоколи.

Багато співробітників пояснювали наявність лише ксерокопій тим, що даний заклад – філія, а оригінали знаходяться в головних представництвах. Втім, перевірити всі об'єкти комісії не вдалося.

На даний час всі об'єкти, які не мали ліцензій, опечатані. Ці порушення передбачають адміністративні стягнення. У разі надання власниками документів, їм дозволять відкритися.

Стрічка новин