180 тисяч гривень – на реалізацію дев'яти проектів семи громадських організацій

В обласній державній адміністрації відбулося підсумкове засідання Конкурсної комісії, під час якого представники громадських організацій розповіли про реалізацію своїх проектів.

У минулому році в Полтаві провели конкурс програм, розроблених громадськими об’єднаннями. На виконання одного такого проекту передбачалось фінансування з обласного бюджету у розмірі 20 тисяч гривень. В результаті конкурсу обрали 10 проектів, на реалізацію яких з обласного бюджету виділили 200 тисяч гривень. Проте, один із проектів відмовився від фінансування, внаслідок чого у 2016 році реалізували 9 проектів від сімох громадських організацій на суму 180 тисяч гривень. У Полтаві провели відкрите підсумкове засідання Конкурсної комісії, на якій розглянули програми, що фінансувалися з обласного бюджету. Проект «Прометей» – школа лідерів для людей з інвалідністю – одна з програм-переможців. 

Сергій Чумак, голова Полтавського обласного осередку ВО інвалідів «Союз організацій інвалідів України» 

- Основна мета цього проекту, щоб була створена сильна група із керівників районних організацій Полтавщини, яка могла б швидко реагувати на будь-які зміни у нас в законодавстві.

Головне завдання проекту – створити активний колектив для виконання проекту, впровадження в життя принципів Конвенції про права інвалідів. Проектом «Прометей» здійснювалася організація системної роботи з надання юридичної, психологічної та інформаційної допомоги людям з обмеженими можливостями. 

Сергій Чумак, голова Полтавського обласного осередку ВО інвалідів «Союз організацій інвалідів України»

- Так чи інакше, без громадських захисників суспільних інтересів повноцінний захист людей з інвалідністю неможливий.

Ще один проект – «Енергонезалежна громада», ініціатором якого виступила громадська організація «Товариство охорони природи міста Кременчука».

Олег Гапон, представник ГО «Товариство охорони природи міста Кременчука»

- Згідно з цим проектом, ми провели заходи в наступних напрямках: це інформаційні заходи з популяризації альтернативних джерел енергії, проведення семінарів з представниками місцевого самоврядування та організація проведення навчальних семінарів в «Школі управдома» в м. Кременчук для ініціативних груп і голів ОСББ.

На території Полтавської області проводили популяризацію сонячної енергетики, демонстрували сонячні панелі, сонячні геоколектори, роздавали літературу про альтернативні джерела енергії.

Стрічка новин