«Книжкова подруга» для полтавських малюків

Персональна виставка Тамари Морозко відкрилася для поціновувачів малюнків, виконаних в ілюстративній техніці. На час експозиції Полтавський музей Котляревського перетворився на дитячий світ із казкових персонажів.

Тут представлені ілюстрації до п'яти дитячих книг. Персонажі різні: їжаки, птахи, цуценята, є і люди. Автор цих малюнків – Тамара Морозко. Вона – посередник між казковим світом та реальним.

Тамара Морозко, художниця

- Це перемога життя і добра, щоб це було не зло. Це те, що має спонукати людину на добрі, благородні, світлі помисли та дії.

Її головний інструмент – олівець, а головна тема – одвічна боротьба добра і зла.

Сергій Медник

- Через ці картині ми навчимося не тількі добру та людяності. Через образи тварин до людини приходить радість у житті.

Твори Тамари Морозко знані в Україні та за її межами. А книги з ілюстраціями привертають увагу не тільки малюків, а й дорослих.

Наталія Медник, дитячий лікар

- Я її сприймаю, як дитячий лікар і бабуся 6-річного онука. Ці картини настількі добрі і позитивні, а ще і піднімають настрій. Я розумію, що коли дитинка хворіє, а мама показує їй таку книжку, то одужання дитинки буде скорішим.

Тамара Морозко не тільки вправно тримає олівець, а й ще грає образами, які доступні дітям. Це доросла розмова із малюком про важливе. Виставка діє на базі музею Котляревського і триватиме до 10 квітня.

Стрічка новин