У Росії визначили, кого відправлять на "Євробачення" до Києва

У Росії визначили, кого відправлять на "Євробачення" до Києва

На "Євробаченні-2017" від Росії виступить Юлія Самойлова. Росія оголосила ім'я свого учасника на "Євробаченні" однієї з останніх.

На пісенному конкурсі "Євробачення", який пройде в травні у Києві, Росію представлятиме співачка Юлія Самойлова. Про це в неділю, 12 березня, повідомляється на сайті російського "Первого канала". Самойлова виконає пісню "Flame is burning" ("Полум'я горить"). Співачка з обмеженими фізичними можливостями виступає на візку.

На "Євробаченні" вже виступали виконавиці з обмеженими можливостями - в 2015 році у Відні заспівала полячка Моніка Кушинська, яка також виступала, як і Самойлова, на візку. В 2008 році в Белграді Росію представила незряча співачка Діана Гурцкая.

Росія оголосила ім'я свого учасника на "Євробаченні" однією з останніх. Раніше всерйоз обговорювалася можливість бойкотування конкурсу через напружені відносини між РФ та Україною.

62-й конкурс "Євробачення" пройде в Києві з 9 по 13 травня. Україна отримала право проведення після того, як в торішньому музичному змаганні, яке проходило в Швеції, перемогла співачка Джамала з піснею "1944".

Стрічка новин