«Ворскла» втрачає шанс вийти до першої шістки українського чемпіонату

У суботу в Полтаві відбувся матч 21-го туру «Ліги Парі-Матч» між донецьким «Олімпіком» та полтавською «Ворсклою».

«Олімпік»: Махарадзе, Парцванія, Гришко, Гошкодеря, Моха, Шестаков (Гринь, 46), Матяш, Немчанінов, Емерсон, Цимбалюк (Хомутов, 46), Богданов (Брікнер,87).

Головний тренер: Роман Санжар.

«Ворскла»: Сарнавський, Пердута, Чижов, Чеснаков, Ребенок, Кравченко, Одарюк (Кунєв, 82), Мякушко, Шарпар, Хльобас, Загорулько.

Головний тренер: Василь Сачко.

«Олімпік» - «Ворскла» - 3:2.

Голи: Моха (65), Гришко (68), Матяш (71) — Хльобас (21), Загорулько (60).

У першому таймі перевага була на боці «біло-зелених». Ворскляни атакували та створювали моменти біля воріт суперника. На 21-ій хвилині свій шанс не втратив Дмитро Хльобас і відкрив рахунок у цьому матчі. 0:1.

Після перерви ворскляни забили ще один гол. Тепер - силами Артура Загорулька. 0:2. Такий рахунок у грі абсолютно задовольняв ворсклян. Адже за умови перемоги у сьогоднішньому матчі команда могла претендувати на потрапляння до шістки кращих у турнірній таблиці чемпіонату.

Проте у середині другого тайму футболістам з «Олімпіку» вдалося переломити хід гри. Спочатку у воротах Сарнавського «розписався» Моха. Потім підтримав його колега по команді Дмитро Гришко, який після серії рикошетів зрівняв рахунок у грі. 2:2.

А на 71-ій хвилині остаточно позбавив «Ворсклу» надій на першу шістку чемпіонату Іван Матяш. Гравець «Олімпіка» влучним голом подарував своїй команді перемогу у цьому матчі. Підсумковий рахунок - 3:2.

Післяматчеві коментарі тренерів обох команд, а також репортаж із гри дивіться у четвер в програмі «Ворскламанія».