Не спалюйте суху траву на відкритих територіях

Не спалюйте суху траву на відкритих територіях

Рятувальники розповідають громадянам про небезпеки спалювання сухої трави та сміття

9 березня фахівці Служби порятунку «101» провели профілактичні бесіди щодо дотримання правил пожежної безпеки у природних екосистемах з мешканцями с. Чернечий Яр Диканського району, а днями раніше рятувальники поспілкувалися з громадянами у м. Полтава, Новосанжарському, Семенівському, Гребінківському, Карлівському та Чорнухинському районах.

Досить часто, випалюючи суху траву чи сміття люди не задумуються про те, що неконтрольований вогонь може перекинутися на будинки, сараї, господарчі будівлі, а також стати причиною масштабної лісової пожежі. Це спричиняє шкоду як екосистемі краю, так і може завдати матеріальних збитків власникам господарств. Крім того, непоодинокі випадки, коли громадяни отримують опіки, отруюються продуктами горіння.

«Нехтування елементарними правилами пожежної безпеки – серед основних причин виникнення пожеж. Не спалюйте сміття на городах та суху траву на відкритих територіях. Трава та сміття легко займаються, навіть, від сірника або недопалка, а полум'я швидко розповсюджується на значні території. Розводити вогнища дозволяється лише в безвітряну погоду під постійним наглядом. Якщо стали свідком пожежі - негайно повідомте рятувальників за телефоном 101», - наголошували фахівці ДСНС.

Щоб люди пам’ятали та дотримувалися елементарних правил безпеки, рятувальники вручили тематичні листівки та пам’ятки.

Стрічка новин