В зоні особливої уваги – українки в погонах

В зоні особливої уваги – українки в погонах

Підкреслюючи роль жінок у війську, їхнє прагнення стояти на захисті Батьківщини, Військово-медичний департамент МО України спільно з газетою «Народна армія» організували конкурс «Берегиня в погонах».

Конкурс за своїми умовами відрізняється від традиційних регіональних чи всеукраїнських конкурсів краси. Журі конкурсу визначає переможниць в першу чергу за рівень професійної підготовки. У перший день фіналу конкурсу дівчата складали тести з професійної та фізичної підготовки (плавання та віджимання). Солдат Наталія Лєбєдєва-Черненко особливо здивувала, віджавшись за хвилину 63 рази!

У другій половині дня конкурсантки демонстрували свої творчі здібності. У кожної учасниці конкурсу був свій шлях до Трускавця. Значна більшість з них пройшли випробування в зоні антитерористичної операції. Санітарний інструктор Житомирської бригади ВДВ старший солдат Валентина Сторчак лише півроку тому повернулася з мобільного госпіталю, де цілий рік разом з лікарями рятувала наших поранених бійців.

- Я була мобілізована одразу після закінчення навчального закладу, - розповідає Валентина. – Я не те що не мала досвіду роботи з важкопораненими, я до мобілізації не встигла жодного дня попрацювати навіть в цивільній лікарні. Звичайно, було дуже важко. Але в мене не було страху їхати у бік фронту. Я щаслива від того, що зробила свій скромний внесок в порятунок наших відважних бійців.

Фельдшер роти вогневої підтримки бригади морської піхоти молодший сержант Олена Крамаревська у війську майже два роки, один з них прослужила в зоні АТО, зокрема в Широкіному.

- Я сама попросила керівництво, щоб мене направили в бойовий підрозділ, який знаходиться на передовій, розповідає 21-річна Олена. – Для мене це висока честь бути серед тих, хто нині боронить цілісність нашої землі. Нинішній конкурс – це теж випробування для мене. Боротимуся за перемогу.

Стрічка новин