Оркестр «Полтава» підготував жінкам музичний подарунок

Джазові композиції, світові хіти, українська класика – концерт у Міському будинку культури потішив глядачів різноплановою пограмою, присвяченою 8 Березня. Почути улюблений оркестр прийшли не тільки містяни, були й гості із різних районів області.

Для пані Любові із Глобинського району концерти оркестру «Полтава» – завжди свято. Їх відвідує сама та запрошує усіх знайомих. Цього разу із Глобинського району спеціально на концерт приїхала делегація із 60 осіб.

Любов Качмар, голова Глобинської районної профспілкової організації працівників освіти і науки

- Який би твір не виконували, вони звучать геніально. У виконанні цього міського духового оркестру всі твори звучать геніально. Тому я хочу сказати, що будь-який концерт, якої б тематики він не був, із задоволенням можна переглядати.

У залі – аншлаг, на сцені свої кращі хіти чарівним жінкам дарує оркестр «Полтава» під керівництвом Заслуженого артиста України Едуарда Головашича. Щороку колектив влаштовує святкові програми до 8 Березня. От і цього разу музиканти традиційно потішили публіку різноплановими композиціями: вокальними та інструментальними.

Микола Цимбал, директор Великокринківської ЗОШ

- Ми горді тим, що у нас є такий оркестр на теренах нашої незалежної України, і що це наші полтавські артисти. Нам дуже подобається, як вони виступають, їхній професіоналізм, їхня жива гра, жива музика.

Музика «наживо», переконують глядачі, звучить по-особливому. Вона заспокоює, надає життєвих сил. 

Наталія Величко, прихильниця творчості МДО «Полтава»

- Відпочиваємо, набираємося позитиву, дуже гарний настрій, такий, що на цілий тиждень позитивного гарного настрою. Тож із задоволенням відвідуємо концерти.

Від колективу глядачки у залі отримали не лише гарний настрій та позитивні емоції. На святковому весняному концерті не обійшлося без квітів.

Стрічка новин