Команда СДП – на захисті підприємців, української землі та екології

Команда Соціал-демократичної партії на сесії обласної ради домоглася прийняття низки важливих рішень для життя Полтавщини. Депутати від цієї фракції виносили на розгляд своїх колег звернення щодо продовження мораторію на продаж землі, зменшення податкового навантаження для підприємців, боротьби із львівським сміттям в області.

Земля – не товар. Полтавські обранці підтримали ініціативу представників СДП щодо захисту земель сільськогосподарського призначення від скупки. Частина парламентарів хоче домогтися дозволу на відкриття ринку через Конституційний суд. Обласні депутати звернулися до вищих органів влади  із закликом не допустити цього і продовжити мораторій на продаж.

Валерій Прядко, голова фракції Соціал-демократичної партії у Полтавській обласній раді

- Земля – це єдине, що залишилося у нас на сьогоднішній день у наших людей. І при тому, що сьогодні не відпрацьований ринок землі, не прийняті дуже багато законодавчих актів, які регулюють питання продажу землі, і, крім того, дуже багато землевласників, величезних землевласників і так в людей забирають цю землю, підписуючи договори буцім-то «оренди» на 49 років. Це й так фактично викуп, людям наперед платять ці гроші.

Крім цього, соціал-демократи винесли на розгляд депутатів звернення щодо зменшення податкового навантаження та розміру єдиного соціального внеску для підприємців. 

Сергій Каплін, народний депутат України, лідер Соціал-демократичної партії (СДП)

- Людей, залежних від малого бізнесу, у місті Полтава – майже 50 тисяч. Уявіть собі: кожен третій-четвертий міський житель Полтави, наш земляк, залежить так чи інакше від того, як працює малий чи середній бізнес у місті.

В обласній раді цю ідею підтримали, а от міські депутати на минулому засіданні рішення провалили. Опозиції навіть довелося змусити мера скликати сесію, де СДП таки планує домогтися зниження єдиного податку для ФОПів 2 групи до 10%.

Олександр Шамота, голова фракції Соціал-демократичної партії (СДП) у Полтавській міській раді

- Єдина міська рада, яка залишилася в Полтавській області, яка не проголосувала, не пішла назустріч підприємцям, – це Полтавська міська рада. Я сподіваюся, що 24 березня на сесії Полтавської міської ради це рішення буде прийнято. Ми зробимо все, щоби це рішення було проголосовано.

Прийняли депутати-обласники й звернення до Львівського міського голови Садового щодо припинення вивезення сміття на територію Полтавської області. Стихійні звалища чужого непотребу виявляють на Полтавщині ще з жовтня. А останнім часом сміттєві каравани зачастили. Минулого тижня в супроводі поліції вдалося видворити львівські сміттєвози за межі області. Цю боротьбу, запевняє лідер Соціал-демократичної партії, він продовжить і у стінах Верховної Ради.

Сергій Каплін, народний депутат України, лідер Соціал-демократичної партії (СДП)

- Ми подали вже законопроект, який передбачає відповідальність міських голів, виконкоми міських рад і поліції за несанкціонований перетин між регіонами подібних фур у подібних випадках. Я думаю, ми домовимося, і таке рішення Верховною Радою буде прийнято.

Соціал-демократи ініціювали створення штабу боротьби з нелегальним сміттям на Полтавщині, який контролюватиме перетин меж нашого регіону підозрілими вантажівками. Такі ж, вважають у СДП, мають з’явитися в кожній області.

Стрічка новин