У палаці дозвілля «Листопад» зібралася прекрасна половина міста

Жіноцтво привітав міський голова Олександр Мамай. На гостей чекало чимало сюрпризів, розіграш 20 путівок на двох до Львова і святковий концерт.

З приходом весни традиційно відзначають і Міжнародне жіноче свято 8 Березня. З цієї нагоди у палаці дозвілля «Листопад» міський голова Олександр Мамай привітав полтавок. Серед запрошених – підприємці, депутати, волонтери, громадські активісти та родини учасників АТО. 

Олександр Мамай, Полтавський міський голова

- Цей день, в першу чергу, – спогади про минуле. Споконвіків, за моє життя, за життя моїх батьків, дідів, бабусь 8 Березня було дуже великим святом. Можливо, це свято трудівниць, але саме головне, що хочу сказати, – це свято всієї жіночої статі!

Кожного року держава намагається забрати якесь свято в українців, зазначає Олександр Мамай. Проте мер міста переконаний, що 8 Березня лишатиметься жіночим ще дуже довго, адже це – свято прекрасної половини населення. 

Олександр Мамай, Полтавський міський голова

- Свято 8 Березня завжди буде в житті чоловіків. Тому що чоловіки знають, що у цей день треба привітати чарівних наших жінок. Чи-то мама, чи-то дружина, чи-то сестричка, чи-то просто подруга, але наші жінки – самі чарівні. І мені хотілося б не просто привітати наших жінок, не просто приєднатися до всіх побажань, які будуть лунати в ці дні, а хотілося б сказати, що вони в нас самі чарівні, а жінки у Полтаві – найпрекрасніші в світі!

Оксана Бабіна

- Це такий офіційний привід – у всьому цьому побутовому забігу згадати про те, що все-таки ми жінки, що наші чоловіки нас люблять, приділяють нам увагу. Я вважаю, що забирати це свято не можна у жінок ні в якому разі.

Наразі в українців цей день викликає суперечливі погляди, адже деякі вважають це свято комуністичним пережитком. Попри все, 8 Березня залишається державним святом у низці пострадянських та соціалістичних країн. 

Лідія Соловйова 

- 8 Березня – це свято весни, свято жінки, свято радості. Закінчується зима, починається весна, і з весною все оживає, все співає, хочеться сказати «Ах, как хочется жить!».

Віра Степаненко 

- 8 Березня – це весна, весна – це посмішки, дуже хочеться, щоб всі наші жінки були щасливі. Дуже хочеться, щоб не було війни, щоб наші сини не служили. Служили, але народу України, а не в «гарячих» точках.

У зв’язку із сучасною ситуацією в країні теплі слова привітань від своїх чоловіків почують не всі жінки.   

На святі мер міста Олександр Мамай посмертно нагородив загиблого добровольця Едуарда Зебіна. Почесну грамоту міськвиконкому, грошову винагороду і нагрудний знак вручили вдові полеглого – Віталії Артемовій. За сумлінну працю грошові винагороди і нагрудні знаки отримали і полтавські трудівниці. Та на цьому подарунки не закінчились. Серед присутніх розіграли 20 путівок на двох до Львова, після чого гостей розважали святковим концертом.

Стрічка новин