Львівське сміття знову виявили на Полтавщині

Львівське сміття знову виявили на Полтавщині

Поблизу Лубен у Полтавській області виявили нову ділянку несанкціонованого скидання сміття зі Львова.

"Зараз стало відомо, що ми тут засідаємо, а по трасі Київ-Харків біля села Новаки поблизу Лубенського району на покинутому аеродромі було вивантажено сміття. Це львівське сміття. Там знайшли квитки з написами "Львів", квитанції, чеки супермаркетів", - заявив з трибуни Полтавської облради депутат облради Руслан Ляшко.

Як передає агенція УНІАН, інформацію про сміття підтвердили в обласному управлінні поліції. На місці працює оперативно-слідча група.

Раніше у понеділок облрада Полтави звернулася до мера Львова Андрія Садового та депутатів Львівської міськради з вимогою негайно припинити несанкціонований вивіз сміття на територію регіону та офіційно попросити пробачення у жителів їхньої області.

У лютому львівське сміття знайшли у райцентрі Глобине на Полтавщині.

Наприкінці травня минулого року на звалищі, куди звозили відходи зі Львова, сталась велика пожежа. Тоді загинули троє пожежників та еколог.

Після пожежі Львів припинив вивозити сміття в Грибовичі. Пан Садовий неодноразово звертався по допомогу до керівників інших регіонів країни, однак більшість з них не мають можливості приймати додаткові обсяги сміття через технічний стан полігонів.

За даними Львівської міськради, щодня місто продукує 650-700 тонн сміття.

Стрічка новин