У Полтаві почали святкувати 8 Березня

У Подільському районі привітали дітей пільгових категорій. Там уже склалася традиція до всіх свят – дарувати одяг, солодке та святковий концерт.

Це захід у Подільському районі міста Полтави. Учні другої школи, вихованці Палацу культури залізничників та працівники райради перед 8 Березня влаштували свято.

Віта Лукаш, танцює в колективі «Каприз»

- Тому що все розквітає, хлопчики вітають нас з 8 березня, ми матусям готуємо різні подарунки.

Тут співи, танці та вірші – від найменших.

Яся, прийшла на свято

- Люба бабусю, тебе я вітаю, радості, щастя, здоров'я бажаю. Хай тобі сонечко світить яскраво, квіти буяють і стеляться трави.

На свято запросили малечу пільгових категорій. Окрім концерту, для них підготували одяг: після виступів дітвора самостійно вибере, що кому потрібне. Ці речі назносили небайдужі з усього району, щосвята для дітей влаштовують акцію «Кожній дитині – по одежині». А ще на запрошених чекає солодкий стіл.

Лідія Соловйова, працівник Служби у справах дітей Подільського району м.Полтави

- Ми завжди намагаємося дітям зробить щось добреньке, солоденьке. Ну, наприклад, сьогодні будуть і цукерки, і булочки, і вони це знають. Біжать з радістю, з задоволенням.

На сьогодні Подільська райрада опікується більше ніж сотнею дітей. Це сироти, родини у складних життєвих обставинах, переселенці, багатодітні сім'ї, інваліди тощо. Заходи в районі для них влаштовують раз на кілька місяців. Місцеві депутати говорять: наступного разу зберуться у квітні. 

Олександр Кісільов, депутат Подільської районної в м.Полтава ради

- Це буде на Великдень, пройде у нас також акція «Кожній дитині – по одежині», я думаю, якась школа нам допоможе, підготує свято, а потім ми підемо в кафе, запросимо батюшку, який розкаже, що це за свято.

Стрічка новин