Картини, намальовані душею

Полтавська художниця Марина Рожнятовська відкрила підсумкову виставку своєї творчої діяльності. Туди увійшли роботи, починачи з 2002-ого року і досьогодні. 71 картина, і кожна відображає внутрішній світ художниці.

Оголити душу за допомогою картин. З пензликом в одній руці та палітрою фарб – в іншій – свій внутрішній світ Марина Рожнятовська переносить на папір саме так.

Кристина та Дмитро, родичі художниці

- Я спостерігав за тим, як вона малює картини. Це видовище потрібно бачити. Вона вкладає туди всю душу і повністю віддається своїй роботі. Це не просто картини, це її діти.

Легкість та віртуозність – визначні риси її творчості. А провідним жанром залишається пейзажний живопис. 

Людмила Солодкова, директор Художнього салону

- У Марини дійсно є талант. Вона прекрасна акварелістка. Я бачила дуже багато її прекрасних полотен, що виконані маслом. Але її акварелі – одні з найкращих акварелей в нашій країні.

Це ретроспективна виставка. Тут представлено 71 роботу: з раннього періоду творчості та сучасного. Переважають полтавські пейзажі, виконані у техніці «а-ля-пріма». Такі роботи пишуться «на одному диханні», поки лист вологий

Марина Рожнятовська, художниця

- Мене надихає стан природи, ритм міста, я полюбляю міські пейзажі, вечірнє освітлення. Я люблю виходити на пленери, на маєму рахунку – понад 26 міжнародних пленерів.

Ця виставка – сворідний підсумок творчої діяльності художниці за 15 років. Тож зібрались у виставковій залі не тількі родичі та друзі, а й викладачі.

Юрій Самойленко, голова Національної спілки художників України в Полтавській області

- Вона вийшла на дуже високий рівень. Немає кращої чи гіршої, складної чи легкої техніки. Є повне оволодіння технікою і повне підкорення матеріалу.

Марина Рожнятовська – живописець та графіст. Її творчість вже давно вийшла за межі Полтавщини. Роботи художниці зберігаються у Львівському та Полтавському музеях, Сумській академії та в приватних колекціях в Україні та за її межами.

Стрічка новин