В аграрній академії провели День відкритих дверей

Гостей академії ознайомили із особливостями вступної кампанії 2017, продемонстрували єдине у Полтаві студентське містечко. Окрім цього, кожен бажаючий міг особисто поспілкуватися із адміністрацією академії та деканами факультетів.

На вихідних у Полтавській аграрній академії пройшов День відкритих дверей, на який завітало чимало майбутніх вступників.

Валентина Аранчій, ректор ПДАА

- Сьогодні початок 2017 року, весна, і ми проводимо День відкритих дверей, день абітурієнта. Ми сподіваємось, що сьогоднішні випускники шкіл області, які прийдуть до нас на День відкритих дверей, наші фахівці розкажуть всі новинки із здачі ЗНО, всі особливості приймальної комісії, вступу 2017, і всі вони оберуть нашу Полтавську державну аграрну академію.

Майбутніх студентів і їх батьків ознайомили із особливостями вступної кампанії 2017. Адже цього року система вступу до ВНЗ дещо змінилася.

Валерія Остапова, відповідальний секретар приймальної комісії ПДАА

- З 29 червня тепер вступники реєструють свої електронні кабінети, потім, з 12 липня, вони будуть подавати електронні заявки по вищим навчальним закладам. Причому, і на денну, і на заочну форму навчання подаються тільки електронні заявочки.

Наразі академія здійснює підготовку за 16 спеціальностями. Цього ж року до основного переліку спеціальностей додалося ще кілька нових. 

Валерія Остапова, відповідальний секретар приймальної комісії ПДАА

- Є нові спеціальності, які у нас з’явилися лише в цьому році. Це право, філологія, це харчові технології, галузеве машинобудування. З минулого року ми готуємо спеціалістів за спеціальностями: публічне управління та адміністрування, підприємництво, торгівля та біржова діяльність.

Абітурієнтка Олександра Дзябенко у майбутньому бачить себе ветеринаром, тому цього року вступатиме до аграрної академії. 

Олександра Дзябенко, абітурієнт 

- Так як я хочу бути ветеринаром, в нашому місті це єдиний ВНЗ, де є факультет ветеринарії, і я вирішила вступати сюди.

Ще одна абітурієнтка Олександра розповіла, що обирала з-поміж декількох вузів, та вирішила вступати до аграрної академії на спеціальність «менеджмент» або «маркетинг». Дівчина ретельно готується до вступу і відвідує підготовчі курси в обраному ВУЗі.

Олександра Кравченко, абітурієнт

- Мені дуже багато людей розповідало, що тут добре навчатися, і взагалі, вже дуже давно планувала і вирішила, що саме сюди хочу.

Нагадаємо, Полтавська аграрна академія – один з небагатьох українських вузів, по закінченню якого студенти отримують, крім українського диплома, ще й європейський державного зразка.

Олег Горб, проректор ПДАА з міжнародних зв'язків

- У Полтавської державної аграрної академії є угода між нашою академією і університетом бізнесу в Польщі, завдяки якій ми можемо навчати на факультеті «менеджмент організацій» наших студентів в погоджених планах між університетами.

Стрічка новин