«Ворскла» вдома зазнає поразки від «Зорі»

У рамках 20-го туру «Ліги Парі-Матч» у Полтаві на стадіоні «Ворскла» ім. О. Бутовського «Ворскла» приймала луганську «Зорю».

Ворскла: Шуст, Пердута, Чижов, Чеснаков, Ребенок, Ткачук (Одарюк 62), Кравченко, Шарпар, Хльобас, Мякушко, Загорулько. Запасні: Сарнавський, Сапай, Даллку, Шаповал, Саків, Кунєв.

Головний тренер — Василь Сачко.

Зоря: Шевченко, Сухоцький, Чечер, Соболь, Гречишкін, Чайковський, Петряк (Паулінью 67), Ліпартія (Бабенко 77), Форстер (Харатін 46), Калитвинцев, Бонавентуре. Запасні: Левченко, Кулач, Гордієнко, Кадимян.

Головний тренер — Юрій Вернидуб.

Голи: Шарпар 73-пен. — Гречишкін 24, Калитвинцев 45-пен.

Перший тайм матчу «Ворскла»-«Зоря» пройшов під диктовку гостей. Поодинокі атаки ворсклян наражалися на міцну оборону візаві. Натомість «Зорі» вдавалося проходити до воріт суперників та наносити удари. Один із них на 24-ій хвилини закінчився зміною рахунку на табло. Едуард Соболь підключився до атаки по лівому флангу, де футболіста збив Олександр Чижов. Призначений штрафний виконував Дмитро Гречишкін. Скориставшись помилкою полтавського голкіпера, футболіст відправив м’яч до сітки. 0:1.

Другий гол у цій грі вболівальники побачили наприкінці першого тайму. «М’яч у роздягальню» прийшовся з пенальті. Арбітр призначив одинадцятиметровий за те, що Олександр Чижов у штрафному майданчику збив Бонавентуру. Владислав Калітвінцев реалізував пенальті - 0:2.

Після перерви «Ворскла» виглядала більш впевнено. Обидві команди діяли на зустрічних курсах. На 72-й хвилині суддя призначив друге пенальті за один матч. Тепер вже у ворота «Зорі». Дмитро Гречишкін у власному карному майданчику зачепив Володимира Одарюка. В’ячеслав Шарпар з 11-метрів пробив у кут — 1:2.

Репортаж із матчу «Ворскла» - «Зоря» дивіться у програмі «Ворскламанія» у четвер на телеканалі «Місто».