Полтавщину відвідав лідер Радикальної партії Олег Ляшко

Перебуваючи у нашій області, політик зустрівся з трудовими колективами та місцевими жителями. Якими проблемами поділилися із головним радикалом України люди, та що, на думку Олега Ляшка, варто зробити, щоб подолати ці негаразди в державі, – дивіться у наступному сюжеті.

Лідер Радикальної партії відвідав одне з найбільших підприємств України з виробництва великовантажних автомобілів - Кременчуцький автомобільний завод. За більш ніж півстолітню історію «АвтоКрАЗ» зібрав понад 800 тисяч одиниць техніки та увійшов у десятку світових лідерів з виробництва вантажівок. Олег Ляшко особисто спробував у керуванні модель вантажівки «Спартан».

Олег Ляшко, лідер Радикальної партії

- КрАЗ - це звір. Наш, український звір. Простий, надійний, потужний і добрий. Такий, як українці.

Співробітники заводу висловили свої скарги стосовно простою підприємства. Відсутність держзамовлень та непрозорі тендери впливають на заробітну плату трудівників. Тому завод, де працює близько 3,5 тисяч людей, недозавантажений. Лідер Радикальної партії пообіцяв всіляко сприяти розвитку вітчизняної машинобудівної галузі.

Олег Ляшко, лідер Радикальної партії

- У нас у бюджеті цього року 150 млрд гривень виділено на оборонне замовлення. Я вчора зустрічався з Прем'єр-міністром, він мені сказав: «Передайте на КрАзі, що мінімум 1000 автомобілів по оборонному замовленню буде на КрАзі». Оце результат. Коли працює КрАз – це є робочі місця, це є зарплата, це є податки до місцевих бюджетів, до державного бюджету, відрахування до Пенсійного фонду. І головне – це надійний захист.

Також Олег Ляшко завітав до Кременчуцького деревообробного підприємства «Інтерліс». Підприємство відкрилось у вересні минулого року завдяки дії мораторію на вивезення необробленої деревини, прийняття якого добилася фракція радикалів:

Олег Ляшко, лідер Радикальної партії

- Сьогодні Уряд добивається, кажуть, що нам Єврокомісія дасть кредит 600 млн євро, щоб ми скасували мораторій. Що таке скасування мораторію на вивезення лісу? Це означає, що у вас завтра не буде роботи. Вас взяли на роботу, а завтра у вас не буде роботи. Ми не дамо скасувати мораторій на вивезення необробленого лісу-кругляку. У вас підприємство буде завантажено роботою, у вас буде сировина, у вас буде стабільна робота.

Зараз підприємство «Інтерліс» - повного циклу переробки. Воно виготовляє із необробленої деревини 4 види продукції: паркет, дубові щити, пелети та ламель. Поки що тут працює 100 людей. Проте, лідер Радикальної партії пообіцяв колективу, що буде боротися за нові робочі місця. Замість того, щоб вирубувати українські ліси, команда Радикальної партії пропонує запровадити державні програми відновлення лісових насаджень, скасувати мито на ввезення сучасного деревообробного обладнання, посилити кримінальну відповідальність за вирубку лісів.

На завершення Олег Ляшко наголосив, що Україна має змінити свою економічну модель з кредитно-сировинної на промислову. Держава має експортувати не сировину, а готову продукцію з високою доданою вартістю. І тільки радикальні зміни в економічній моделі держави дозволять українцям стати заможними.

Стрічка новин