В обласній раді звітували про використані в 2017 році кошти

У Полтавській обласній раді відбулося засідання постійної комісії з питань бюджету та управління майном. На порядку денному – 17 питань, з-поміж яких – виконання у 2016 році плану заходів з реалізації Стратегії розвитку Полтавської області на 2015-17; питання про затвердження обласної Програми розвитку фізкультури і спорту до 2020 року та інше.

Сьогодні у Полтавській обласній раді відбулося засідання комісії з питань бюджету та управління майном. На порядок денний винесли 17 питань. Одним з перших розглядали стан виконання у 2016 році Плану заходів з реалізації Стратегії розвитку Полтавської області на 2015-17 роки. Звітувалась директор Департаменту економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій облдержадміністрації Інна Іщенко. За її словами, у 2016 році реалізували 27 проектів, а це – майже 96% від запланованого на рік. 

Інна Іщенко, директор Департаменту економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій Полтавської ОДА

- Найпріоритетнішими напрямками у нас були: житлово-комунальне господарство – це 10 проектів, освіта – 8 проектів на суму 8,3 млн гривень, поводження з твердими побутовими відходами – 5 проектів на 8,8 млн грн., соціальна інфраструктура – 4 проекти на 11 млн грн., охорона здоров'я – 3 проекти на 1,5 млн грн., безпека життєдіяльності – 1 проект на 0,7 млн грн., інфраструктурні і спортивні проекти.

Звітували і про систему охорони здоров’я. 

Інна Іщенко, директор Департаменту економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій Полтавської ОДА

- Завдяки тому, що було витрачено значних зусиль на покращення здоров'я та продовження життя людей, ми маємо зниження рівня смертності і хвороб системи кровообігу. Що стосується амбулаторій і поліклінічних закладів, то їх налічується 47, у порівнянні з 2015 роком їх було 45.

Також на комісії розглянули питання про затвердження обласної Програми розвитку фізичної культури і спорту на 2017-20 роки. З основними напрямками програми ознайомив начальник управління у справах сім'ї, молоді та спорту облдержадміністрації Олександр Буцький. 

Олександр Буцький, начальник управління у справах сім'ї, молоді та спорту Полтавської ОДА 

- Реалізація політики держави у сфері фізичної культури і спорту на Полтавщині; забезпечення розвитку оздоровчої та спортивно-масової роботи серед всіх верств населення; розвиток олімпійських, паралімпійських, дефолімпійських та неолімпійських видів спорту. Збереження існуючої матеріально-технічної бази та будівництво сучасних спортивних споруд.

До цієї програми також ввійшло створення 20 спортивних майданчиків, для забезпечення належних умов спортивної діяльності. Проте ця програма спровокувала певну дискусію серед депутатів, адже, на їх думку, коштів у бюджеті на подібне поки що немає. З цього приводу висловився перший заступник голови Полтавської обласної ради Євгеній Холод.

Євгеній Холод, перший заступник голови Полтавської обласної ради

- Що, на мою думку, повинна зараз зробити комісія. Вона повинна затвердити кошторис у розмірі 10 млн грн на будівництво оцих майданчиків – це перше, друге – передбачити в бюджеті 2017 року, після перегляду його по півріччю, виділення цих коштів.

До проекту вирішили внести певні зміни і винести це питання на обговорення під час наступної сесії обласної ради.

Стрічка новин