Університет економіки та торгівлі випустив магістрів

Понад дві з половиною сотні магістрів отримали дипломи Полтавського університету економіки і торгівлі. 94 з них – відмінники. Серед випускників – представники різних областей України та Далекого зарубіжжя.

Мантії, магістерські капелюхи, квіти, посмішки – випускники усіх факультетів ПУЕТ цього дня мають спільне свято – вручення дипломів магістрів 2017 року.

Наталія Тягунова, декан факультету товарознавства, торгівлі та маркетингу ПУЕТ

- Магістр – це не просто випускник. Магістр – це майбутнє України. Це кращі студенти, які пройшли дуже багато випробувань, щоб туди втрапити, а потім дуже багато завдань повинні були виконати, щоб отримати сьогодні цей почесний диплом. Диплом, який видає дуже великий аванс. Адже, знаючи дуже багато, тепер треба змогти все це реалізувати.

Понад 260 студентів отримують дипломи магістрів, з них 94 – з відзнакою. Викладачі стверджують: випускники продемонстрували високий рівень дипломних робіт та проектів. Більшість із їхніх ідей знайшли своє реальне втілення у виробництві та бізнесі. Цього року випуск магістрів у ПУЕТ називають особливим з географічної точки зору, адже серед студентів, які закінчують виш, – представники усіх областей нашої держави та іноземних країн.

Олексій Нестуля, ректор ПУЕТ

- Це дуже приємно, це свідчить, з одного боку, про досить широке визнання університету, а з іншого – дуже приємно, що знання, отримані саме в нашому університеті, на Полтавщині, будуть працювати на всю Україну і на її авторитет за межами України.

Самі ж винуватці свята, новоспечені магістри, кажуть: випускний для них – нагода згадати, чим запам'яталися роки, проведені у стінах своєї альма-матер.

Андрій Сігінєвич, магістр ПУЕТ

- П'ять років навчання в університеті пройшли надзвичайно швидко і корисно. За п'ять з половиною років я був і заступником голови Студентської ради свого факультету, я об'їздив майже пів-України, тому що я був на конференціях. Ми обмінювалися досвідом зі студентами різних університетів України.

Сьогодні, сповнені мрій та планів, магістри залишають стіни свого вишу, а вже завтра навчальний заклад готується приймати до своїх лав нових студентів. Цієї суботи у ПУЕТ чекають на майбутніх вступників. В університеті відбудеться День відкритих дверей.

Стрічка новин