В.Гройсман з регіональними журналістами говорив про реформи

У четвер у Києві відбулася конференція для представників регіональних ЗМІ, під час якої обговорювали головні реформи, що чекають на українців вже цього року. Серед спікерів – Прем’єр-міністр Володимир Гройсман та Посол США в Україні Марі Йованович.

«Трансформація'17. Що змінять реформи в житті українців» – конференція для представників регіональних ЗМІ під такою назвою відбулася у Києві. Децентралізація, енергетика, медицина і антикорупція – головні питання, які на ній розглядали. Про реформи в державі розповідав Прем’єр-міністр Володимир Гройсман. Він певний: реформи відбуваються задля покращення рівня життя українців.

Володимир Гройсман, Прем'єр-міністр України 

- Я можу сказати про дуже фундаментальну роботу, яку ми робимо у тому числі з експортним середовищем. Ми почали формувати середньостроковий план дій для Уряду до 2020 року. Він достатньо конкретний і дуже чіткий. Охоплює максимально всі сфери життя нашої країни.

За словами прем'єра, для реформ, зокрема в 2017 році, важлива підтримка українського парламенту, адже на законодавчому рівні необхідна підтримка тих змін, які зроблять життя українців якісним. В числі головних реформ, які планують втілити в життя найближчим часом, – пенсійна реформа, тобто, оплата трудової діяльності громадян, медична і судова реформи. В судову систему потрібно привести нові кваліфіковані кадри, які будуть по-справжньому користуватись довірою українського суспільства, переконаний Володимир Гройсман.

Володимир Гройсман, Прем'єр-міністр України

- Я дуже би хотів, щоб результатом цієї реформи, тому що вона впливає на всі сфери нашого життя: на інвестиційний клімат і на економічне зростання, і на багато інший речей. Врешті-решт – це справедливість, якої ми прагнемо всі. Ми дуже би хотіли, щоб найавторитетнішою гілкою влади в нашій країні був український суд.

На конференції також була присутня Посол США в Україні Марі Йованович. Дипломат вважає, що процес реформ – дуже важливий і тривалий, та в Україні вже помітні деякі зміни. 

Марі Йованович, Посол США в Україні

- Від імені Сполучених Штатів можу сказати, що ми дуже пишаємось тим, що можемо підтримати і підтримуємо реформаторські зусилля українського суспільства.

Марі Йованович зауважила, що протягом останніх місяців близько 100 000 українських держслужбовців подали електронні декларації про свої активи і доходи, а це – колосальний крок вперед у напрямку прозорості Уряду. 

Марі Йованович, Посол США в Україні

- Ми пишаємось тим, що ми змогли надати підтримку ініціативам з низів для того, щоб ці закони по електронному декларуванню були ухвалені і почали діяти.

Вже сьогодні Марі Йованович вирушила до Вашингтону, щоб розповісти про важливі реформи, які наразі відбуваються в Україні.

Стрічка новин