Авдіївка: черговий кричущий злочин російських окупантів проти мирного населення

Авдіївка: черговий кричущий злочин російських окупантів проти мирного населення

Не зважаючи на сьогоднішнє декларування бойовиками «режиму тиші», вони вкотре продемонстрували свою зневагу до будь-якого цивілізованого діалогу. 

Починаючи із 16.30 вони із важкого озброєння розпочали обстріл житлових кварталів міста Авдіївка, що на Донецькому напрямку. Зафіксовано близько двадцяти пострілів бойовиків у бік міста і щонайменше шість влучань снарядами танкової гармати по житлових будівлях та об’єктах інфраструктури Авдіївки. Вщент зруйновано декілька помешкань місцевих мешканців. На щастя, ніхто із мирних мешканців не постраждав.

На місці працювали представники української сторони СЦКК, екіпажі поліції, ДСНС та медики. Голова Військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка Павло Малихін, який здійснив екстрений об’їзд ушкоджених будівель зазначив, що цей злочин бойовиків — черговий доказ того, що бойовики не збираються виконувати будь-які зобов’язання.

Слід додати, що на передових позиціях Збройних Сил України на Авдіївському напрямку сьогодні також не було тихо. Ворог вів вогонь із артилерійських систем великого калібру, мінометів та озброєння танків.

Стрічка новин