У Полтаві триває збір грошей на лікування маленької Каті Попової

Чергова акція пройшла на початку весни. Цього разу – це благодійний концерт відомого полтавського гурту «London Hill».

Півторарічну Катерину Попову терміново перевезли до Київського онкодиспансеру, де вона вже пройшла другий сеанс хіміотерапії.

Андрій Баранов, дядько Катерини Попової

- На жаль, у Катрусі дуже складний діагноз – це міелоїдний лейкоз, тип М7, на який навіть полтавські лікарні не мали протоколу лікування. Томи ми були вимушені терміново перевозити Катрусю до Києва. Я хочу висловити величезну подяку нашим полтавським лікарям, які все зробили. Особливо начальнику управління Лисаку Віктору Петровичу, який забезпечив нас санавіацією. Катруся була перевезена у важкому стані до Києва.

Наразі стан дівчинки стабілізувався і лікування продовжується. Тим часом близькі та рідні продовжують переговори з двома європейськими клініками у Барселоні та Мілані. Та, з якою домовляться, і буде шукати для Каті донора. Та спочатку – підписання контракту і проведення попередньої оплати.

Волонтери, які допомагають збирати кошти для Катерини Попової, продовжують влаштовувати благодійні акції. Одна з таких – концерт гурту «London Hill». Музиканти з радістю відгукнулися на пропозицію допомогти врятувати своєю творчістю дитяче життя.

Людмила Безугла, волонтер, організатор благодійного концерту

- Знаєте, добрих справ багато не буває, і діти мають жити. І ціна питання ніколи не має стояти не тільки в дитячому здоров’ї, а й взагалі в здоров’ї людини.

На таких концертах традиційно влаштовують благодійні аукціони. 600 грн за фотосесію заплатила благодійниця з зали. Усього на концерті зібрали 10 418 грн. Це ще один внесок до суми, яку треба витратити на операцію для Катерини Попової. Усього необхідно близько 200 000 євро. Наразі вже є третина цієї суми.

Стрічка новин