У Полтаві відбувся випуск молодших спеціалістів-зв’язківців

У Полтаві відбувся випуск молодших спеціалістів-зв’язківців

У Військовому коледжі сержантського складу Військового інституту телекомунікацій та інформатизації відбувся випуск молодших спеціалістів-зв’язківців для Збройних Сил України.

В урочистостях, які пройшли на стройовому плацу навчального закладу взяли участь керівництво та військовослужбовці коледжу, представники органів обласної та міської влади, вихованці навчального закладу, а також рідні та близькі випускників.

Слід наголосити, що це вже другий випуск висококваліфікованих сержантів у Військовому коледжі сержантського складу.

Хлопці і дівчата отримали дипломи «молодшого спеціаліста» та звання молодшого сержанта для проходження військової служби за контрактом на посадах сержантського та старшинського складу. А кращі випускники Катерина Пчелінцева, Аннастасія Ільницька, Іван Колесник, Надія Яременко, Оксана Подоляк, Олександр Заболотний отримали дипломи з відзнакою.

— Я звертаюсь до вас з проханням завжди пам’ятати хто ви є, хто є ваші батьки, пам’ятати своє коріння, пам’ятати свою історію. Ви покликані формувати та втілювати кращі зміни у нашій країні. Хочу побажати вам терпіння, добра, миру, щастя, здоров’я, рішучості у діях, підтримки у сім’ях й щирого та правдивого військового побратимства, а також незламної віри у краще майбутнє нашої Батьківщини, — підкреслив під час вітального слова начальник Військового коледжу сержантського складу полковник Кирило Злобін.

Також до привітань приєдналася учасник АТО молодший лейтенант Наталія Драч.

Священик Покровської церкви Полтави протоієрей В’ячеслав Рукас благословив воїнів на подальшу ратну службу.

Випускники, серед яких 6 військовослужбовців-жінок, продовжать службу в бойових та навчальних підрозділах, частинах та установах Збройних Сил України. Чимало з них, після становлення на посадах, виконуватимуть завдання за призначенням в районі проведення АТО.

Варто зазначити, що велика кількість випускників має бойовий досвід, отриманий під час виконання завдань в районі проведення АТО.

Стрічка новин