Дорожники Полтавщини продовжують проводити ямковий ремонт

Дорожники Полтавщини продовжують проводити ямковий ремонт

Станом на 27 лютого на території регіону ліквідовано ямковості понад 7 тисяч метрів квадратних. 

З настанням теплої погоди характер дорожніх робіт кардинально змінюється. Від зимового утримання дорожники переходять до роботи з пропуску талих вод через штучні споруди і водовідведення з проїзної частини та земляного полотна.

Паралельно ведуться роботи і з аварійного ремонту. Тепло дає змогу перейти до ремонту дорожнього покриття з холодних асфальтобетонних сумішей на гарячі. Перевага гарячих сумішей над холодними полягає в їх меншовартості, можливості виконання більших обсягів та, за умови дотримання технології, у довговічності проведеного ремонту.

Станом на 27 лютого на території регіону ліквідовано ямковості понад 7 тисяч метрів квадратних. Для цього було використано 350 тонн холодної асфальтобетонної суміші та 190 тонн гарячої. Розпочали працювати дорожники ще в січні. Тоді у період з 23 по 25 січня була відлига, яка і сприяла проведенню ремонтів. Всього з початку року використали майже 400 тонн гарячої суміші. Заступник начальника Служби автодоріг Анатолій Мягкохліб разом з директором ДП «Полтавський облавтодор» проінспектували хід виконання робіт на трасі М-03 Київ-Харків-Довжанський.

Враховуючи позитивний прогноз синоптиків, темпи ліквідації ямковості будуть зростати. Для цього в ДП «Полтавський облавтодор» є всі передумови - створений відповідний запас бітуму, постійно підвозяться кам'яні матеріали. Впродовж зимового періоду проведений ремонт дорожніх фрез та котків. Нині в області 5 асфальтобетонних заводів готових для запуску. У разі необхідності можна запустити 7 заводів, аби запезпечити сумішшю ремонтні бригади у різних районах. Як завжди ремонт виконують на дорогах державного значення, де рух транспорту в порівнянні з іншими автодорогами значно інтенсивніший.

Стрічка новин