Затримали злодія, який пограбував будиночок Миколая

Об'єктом злочину у Полтаві став будиночок Святого Миколая. До резиденції чарівника заліз злодій, який виніс звідти солодощі, сувеніри та електричні пристрої. Проте вже за лічені години після скоєного його  затримали правоохоронці.

Того дня волонтери Полтавського Батальйону Небайдужих, прийшовши до будинку Святого Миколая, побачили пошкоджені вікна. Одразу зрозуміли: до приміщення залізли невідомі.

Марія Боняківська, волонтер Полтавського Батальйону Небайдужих

- Були вкрадені кавова машина, термос електричний, цукерки, пряники, так само і сувеніри, які були представлені тут у будиночку.

Федір, Архієпископ Полтавський і Кременчуцький УПЦ КП

- Дуже прикро, що такий будиночок, який спрямований на соціальні покращення в суспільстві нашому, на підвищення культури, духовності – і люди зазіхнули саме на такі речі. Дуже прикро, дуже шкода цих людей, насправді, на жаль, вони зробили свій вибір.

Оперативники Полтавського відділу затримали підозрюваного «гарячим слідом». Ним виявився 32-річний раніше судимий мешканець Полтави. Речові докази поліцейські вилучили. Як виявилося, дещо із них чоловік вже встиг продати.

Олександр Терела, начальник Полтавського відділу поліції

- Розпочате кримінальне провадження за частиною 3 статті 185 – крадіжка. Злочинцю загрожує позбавлення волі від трьох до шести років.

Стрічка новин