43-ій – укомплектований: ДНЗ «Дзвіночок» до кінця тижня буде повністю із новими вікнами

Робота з їх встановлення розпочалася ще минулого року. Кошти для цього виділила міська влада. Особисто переконатися у якості зробленого у четвер в дошкільний навчальний заклад завітав міський голова Олександр Мамай.

У молодшій групі дитячого садочку «Дзвіночок» у четвер вранці діти граються у кухарів. 

ІНТЕРШУМ

«- Наш суп починає варитися. Який ми суп варимо?

- Овочевий!»

На гру до них приходить міський голова Олександр Мамай. Очільник міста завітав до дошкільного закладу із робочим візитом, аби перевірити «обновки» садочка – нещодавно встановлені металопластикові вікна. 

Олександр Мамай, Полтавський міський голова

- Здоров'я людини – найцінніше, а здоров'я дитини – безцінне. І сьогодні заміна вікон – що це таке! Це не просто енергозберігаючі вікна і збереження теплової енергії в приміщенні, а це, мабуть, найголовніше, – здоров'я дитини. Тільки у минулому році на управління освіти, саме на дитячі садочки, ми виділили понад 30 млн гривень. Таких коштів не виділяла жодна влада жодного року.

На заміну віконних конструкцій у цьому дошкільному закладі торік виділили близько 300 тисяч гривень. 

Людмила Єськова, завідуюча ДНЗ №43 «Дзвіночок»

- Ми замінили восени, і ось зараз – у нас 56 вікон. Залишилося замінити всього 5. Тобто, наш дошкільний заклад повністю замінені всі вікна.

Останні п'ять планують встановити вже до кінця цього тижня. Усі вікна у дитячому садочку енергозберігаючі.

Олег Зіновьєв, власник заводу, який виробляє вікна

- Вони п'ятикамерні, склопакети енергоефективні, одне скло з металооксидним напиленням, дві камери заповнені газом аргоном. Тобто це на сьогоднішній день максимально ефективний продукт на ринку.

Олександр Мамай обходить усі приміщення, у яких вікна зазнали реконструкції. У цій кімнаті якраз триває музичне заняття. Діти вивчають пісню для мам до 8 Березня.

А у харчоблоці тим часом кипить робота. Кухарі готують смачний обід та розповідають: нещодавно у них з'явилася нова плита, придбана за кошти міського бюджету.

Валентина Дяченко, кухар

- От у нас старенька плита, місця мало, духовка старенька. А коли поставлять, он подивіться, яка в нас буде гарна німецька плита. Там будуть духовочки, які будуть випікати краще. Ну і енергоносії зберігати будемо, бо ця газова плита дуже стара, їй 50 років, бере дуже багато газу.

Загалом на сьогоднішній день ДНЗ №43 відвідує 174 дитини. У закладі працює 6 груп та діє 8 гуртків.

Стрічка новин