Новини АТО. Українські військові надійно тримають оборону поблизу Мар’їнки

Оборонці Мар’їнки цей режим тиші використовують для зміцнення власних позицій.

Ще донедавна Мар’їнка відносилася до найгарячіших точок на карті АТО. Тут на передових позиціях несуть службу воїни одного з механізованих підрозділів ЗС України. Бійці на опорному пункті кажуть, що за останні дні ситуація стабілізувалася, противник практично припинив вогонь.

— Зараз лише інколи чути поодинокі хаотичні постріли зі стрілецької зброї, а ще три доби тому було жарко. Ворог застосовував міномети різних систем. — розповідає командир відділення з позивним «Газон». — Ось вдалечині розташована ферма. До неї — лише кілометр. Звідти в основному стріляють і влаштовують провокації. 

Усі бійці підрозділу — контрактники. Вони чудово мотивовані. Мають великий бойовий досвід, який готові застосувати для припинення вогневих провокацій противника.

Оборонці Мар’їнки цей режим тиші використовують для зміцнення власних позицій.

— У нас є все необхідне, щоб себе захистити. Зараз не сидимо без діла і керуємося правилом: «Хочеш миру — готуйся до війни». Укріплюємо свої опорники і ведемо спостереження за діями противника. Допоки ми тут, у заколотників «руського міру» й терористів немає жодних шансів для атак. Ми вміємо воювати і зможемо захистити мирне населення, — підсумував український військовослужбовець.

Стрічка новин