Оригінальний спосіб святкування визначних подій відтепер завітав до Полтави: тролейбуси, як виявилося, це – не тільки засіб пересування, а й чудовий спосіб неординарно відпочити

Найняти цей вид транспорту для особистого використання відтепер може кожен бажаючий.

Все почалося з того, що цьогоріч навесні молодий чоловік вирішив оригінально зізнатися коханій у своїх почуттях. Він прийшов до керівництва комунального підприємства і попросив дозволу найняти тролейбус. Його мета – прикрасити транспортний засіб і під'їхати до місця роботи дівчини та оригінально заявити про своє кохання. На жаль, в останній момент ідею не вдалося реалізувати, проте ця пропозиція зацікавила саме підприємство.

Полтавці відтепер мають змогу найняти тролейбус для подорожей містом. Це може бути й святкування якоїсь події, й щось на зразок екскурсії обласним центром. Як повідомив начальник підприємства Анатолій Носатченко, ціна – ринково-договірна, просте вона не буде високою, адже, на його думку, краще надати послугу за менші гроші, ніж не надати її взагалі. Як приклад, можна навести факт, що в новому тролейбусі нещодавно знімали кліп на пісню про Полтаву. А під час святкування випускних шкільних вечорів деякі з цих транспортних засобів обслуговували саме школярів. При цьому, подібний найм не перешкоджатиме звичайному тролейбусному руху.

Погодьтеся, такий спосіб відпочинку та святкування є незвичним та оригінальним. Принаймні, враження та емоції від нього залишаться у пам'яті надовго.

Стрічка новин