У Полтаві злодії накинули оком на... музичні інструменти

Їхньою здобиччю стали скрипки, баяни та гітари. Викрадені із музичної школи речі зловмисники одразу здали у ломбард.

Крадіжка інструментів із музичної школи сталася у новорічну ніч. 

Олег Чечотка, директор музичної школи

- Практика вихідних днів – у мене чергові проходять вранці, вдень та ввечері, оглядають цілісність вікон, дверей. І от чергова зателефонувала моєму завгоспу і сказала, що залізли до нас. Залізли в 11 кабінеті, через кватирку.

Зі школи злодії винесли усе, що мало цінність. Для музикантів великою втратою стало зникнення музичних інструментів, серед яких – ексклюзивні зразки ручної роботи. До пошуку викрадених речей підключилися поліцейські. 

Галина Ващишина, викладач музичної школи

- Дуже важко було прийняти те, що інструмент викрали. Але ми почали пошуки. Спочатку об'їздили всі ломбарди, підключилися наші друзі, наші знайомі, і, в кінці-кінців, зовсім нещодавно, буквально на 14 лютого, до мене мій інструмент повернувся.

Скрипку, гітари, баяни розшукали у ломбардах міста. Так правоохоронці вийшли і на самих зловмисників.

Олександр Терела, начальник Полтавського відділу поліції

- Злочинцями виявилися двоє чоловіків, мешканці міста Полтави, які неодноразово притягувалися до кримінальної відповідальності.

Як встановили поліцейські, один із фігурантів встиг здійснити подібні крадіжки ще з декількох торгівельних закладів міста. Йому офіційно оголошено про підозру у причетності до вчинення кримінального правопорушення. За чинним законодавством, крадіжка, поєднана з проникненням у приміщення, карається позбавленням волі на строк від 3 до 6 років.

Стрічка новин