Нове обличчя старої книги

Дитячу збірку «Журавлі-журавлики...» Володимира Малика перевидали. Як соціально-значущу та з нагоди 95-річчя з Дня народження письменника її видали за рахунок обласного бюджету. Презентували в обласній бібліотеці імені Котляревського.

Перевидати казки-легенди перед тим, як піти з життя, письменник Володимир Малик просив свого сина. Його дитячі книги не перевидавалися із 1980. «Журавлі-журавлики» хотіли випустити у світ до ювілею Володимира Малика. 21 лютого 2016 минуло 95 літ від його народження. Проте видавництво не встигло, і книга вийшла у «Полтавському літераторі» у кінці травня. Частину накладу видали за кошти сина письменника та спонсорів, частину профінансував обласний бюджет. Це видання визнали соціально-значущим.

Олександр Сиченко, письменник, син В.Малика, голова фонду «Слово»

- Книг для дітей, для молоді зараз катастрофічно не вистачає. Особливо хороших книг. Особливо книг патріотичних, які піднімають дух, возвеличують нашу націю.

Син письменника розповідає: в книгах діють українські герої-переможці. Микита Кожем'яка, Устим Кармалюк, Олекса Довбиш, воєвода-оборонець Києва Дмитро тощо. Зі слів Олександра Сиченка, батько вважав свої казки-легенди удачею. Досі вони виходили в збірках та окремими виданнями. 

Олександр Сиченко, письменник, син В.Малика, голова фонду «Слово»

- Якщо дітки почитають цю книгу, безумовно, пред ними розкриється уже якась перспектива історичної минувшини нашої країни, ну і, звичайно, героїзм, що притаманний в цій книзі діючими персонажам.

В обласній бібліотеці перевиданню «Журавлі-журавлики» присвятили окремий захід за участю молоді.

Юлія Крамарєва, завідуюча відділом соціо-культурної діяльності Полтавської обласної бібліотеки ім.І.Котляревського

- Вечір пам'яті Володимира Кириловича Малика. І також в рамках цього вечора пройде презентація перевидання його книги. Це його перша віршована книга, трохи для нього нетипова в якомусь плані, тому що ми його знаємо як історика передусім, але та, яка йому дала дорогу в життя.

Цю книгу на полицях магазинів не знайдеш – вона розійдеться по школах та бібліотеках області.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію