У Полтаві відзначили 175-у річницю від Дня народження композитора Миколи Лисенка

Цій даті присвятили конференцію у Краєзнавчому музеї. На ній серед іншого презентували новий туристичний маршрут – «Музична Полтавщина».

Виконавці Полтавської філармонії починають конференцію, присвячену 175-му Дню народженню Миколи Лисенка. У залі – музейники, представники вишів, працівники туристичної галузі. Головна мета заходу – обговорити екскурсійну діяльність Полтавського обласного відділу туризму та інфраструктури. Тема розмов – «Полтавщина музична».

Лариса Оніщук, заступник начальника управління інфраструктури та туризму Полтавської ОДА

- Це не тільки Микола Віталійович Лисенко, який заявлений в темі. Це багато інших наших видатних людей, які творили музичну славу Полтавської землі. Це і Олександр Білаш, це Ісак Дунаєвський, це і поети-пісенники.

Цього дня презентували новий туристичний маршрут – «Музична Полтавщина». Автор розповів, що його розробили іще позаминулого року. 

Анатолій Чернов, почесний голова ГО «Спілка екскурсоводів Полтавщини»

- Екскурсія розрахована на 10 годин, загальна протяжність маршруту – 380 кілометрів, він проходить по Полтавському району, Кременчуцькому, Глобинському.

Туристи в ході маршруту мають відвідати місця, пов'язані із Миколою Лисенком, братами Майбородами, Раїсою Кириченко, Марусею Чурай та іншими полтавськими піснярами і музикантами. Розробник обіцяє: екскурсії будуть цікаві людям різного віку, головне – зацікавленість темою. 

Стрічка новин