Як зберегти грунти родючими та звідки взяти для них вологу

Полтавські науковці мають рецепт, як зібрати кращий урожай у час глобального потепління, і вчать його фермерів та агрономів. Підвищують кваліфікацію спеціалістів із рослинництва теоретично ще взимку на базі аграрної академії, а влітку – виходять практикуватись на поля.

Останні 5 років Полтавщина займає лідируючі позиції з виробництва промислової продукції в Україні. Підтверджують це цифрами за підсумком минулого року. 

Олег Палій, заступник директора Департаменту агропромислового розвитку Полтавської ОДА

Зібрано майже 5,8 мільйонів тонн зерна при середній урожайності 62 центнери з гектара. Це перше місце у нашій державі.

Не відстають полтавці і з урожаєм соняшнику, сої і такої стратегічної культури, як цукровий буряк. Наполеглива і творча праця селян – фактор, який очільники агропромислового департаменту називають найголовнішим у досягненні успіху. І для цього ще й постійно вчать, тобто, підвищують кваліфікацію спеціалістів з питань рослинництва. 

Олег Палій, заступник директора Департаменту агропромислового розвитку Полтавської ОДА

На базі нашої альма-матері – аграрної академії – в зимовий час – теоретичні навчання, а влітку практикуємо вже на полях.

Наукові розробки вчених Полтавської державної аграрної академії постійно впроваджують у виробництво. Ці фахівці мають чим поділитись із фермерами, агрономами районних управлінь сільських господарств. Зокрема, одна з найбільш важливих проблем – збереження чорноземів. За останні роки внесення органічних добрив просто катастрофічно зменшилося.

Микола Опара, професор кафедри землеробства і агрохімії ПДАА

Вони забезпечують збільшення такої необхідної речовини в грунті, яка визначає її родючість, – гумус. А мінеральні добрива цього не зроблять. Будемо говорити сьогодні про основне – це збереження вологи у грунті, тому що ми вступили у період глобального потепління. Від дефіциту вологи ми особливо страждаємо у період вегетації.

Таким чином, із зими фактично потрапляємо у спекотне літо. Останні три роки, кажуть аграрії, у квітні, коли треба починати посівну із ячменю, пшениці та гороху, дмуть холодні східні вітри, які не приносять опадів.

Микола Опара, професор кафедри землеробства і агрохімії ПДАА

Тому завдання стоїть – стиснути терміни і провести посівну кампанію. Є використання мілкого безплужного обробітку грунту без обертання скиби. Нам треба звести до мінімуму операції обробітку грунту. 

Не менше страждають і пізні посівні культури. Так у серпні останні роки фахівці помічають: кукурудза має стан характерний для жовтня.

Стрічка новин