День Валентина: тюльпани – від 17 гривень, троянди – від 25

День закоханих чи свято для продавців квітів? Троянди, іграшки, солодкі презенти та повітряні кульки – «валентинова лихоманка» щороку збиває з ніг пари. Для Івана та Іри – це перший День закоханих разом.

/Іван Козаченко, закоханий
У кожної людини є певні уявлення про ідеальні відносини та кохання. Але коли зустрічаєш «свою» людину, то стираються межі того, що в нашій голові/

Валентинів день – гарна нагода поміркувати на тему кохання.

/Ірина Лазаренко, закохана
Кохання – це збірне поняття всього. Це дружба, підтримка, увага, терпіння. Це не може бути щось одне/

Між вподобаннями партнера та коштовністю подарунка. Щоб обрати гідний презент для половинки, потрібно знати смаки один одного. Для цього у пари було пів-року.

/Ірина Лазаренко, закохана
Я готуюсь задовго, так виходе в мене, і в мене вже є подарунок. Я сподіваюсь, що йому він сподобається/

Молоді згадують, як починались їхні відносини. А продавці квітів вже наклеюють цінники на вази. Яка ж вартість знаку уваги в целофановій обгортці? Тюльпани – від 17 (сімнадцяти) гривень до 25, троянди – від 25 до 70 (семидесяти), вже зібрані букети – від 200 (двохсот). Як альтернатива – кімнатні рослини. Наприклад, жіноче щастя коштує 70 гривень, цитрусове дерево – 400.

/ІНТЕРШУМ
- Каланхое – 60-70 гривень.
- А ці яскраві квіти скільки кошують?
- Це в нас азалія, вона 170-200 гривень.
- А ось ці троянди?
- Зараз 200 гривень (це велика)/

Пропонують і повітряні кульки у формі квітки.

/ІНТЕРШУМ
- А скілький коштує такий?
- 20 гривень – 1 штука.
- Якщо цей букет повністю забрати, скільки це?
- Я роблю скидку, по 15 віддаю. Великий букет з 11 штук буде коштувати 150 гривень/

Невід'ємний атрибут до Дня закоханих – валентинка. Вартість такої листівки – від 3 гривень, найдорожча коштує 57, бо ручної роботи.

/Ольга, консультант з подарунків
Найчастіше купують маленькі валентинки по 4 гривні. Вони доступні і для молоді, і для школярів. Купують і великі листівки, це коли відносини між людьми більш близькі. Також беруть школодки, в яких індивідуальне привітання «З любов'ю»/

Пристойний букет плюс солодощі та листівки, помножуємо на подарунок та романтичний вечір – дорівнює сума витрат у Валентинів день. У середньому це 500 – 700 гривень. Зазначимо, серед найпопулярніших подарунків на День закоханих – аксесуари для мобільного, потім – білизна, прикраси та шоколад.

Стрічка новин