Полтава разом зі світом відзначає День презерватива

Полтава разом зі світом відзначає День презерватива. Традиційна акція зібрала безліч молоді у центрі міста. Хтось робить селфі із кондоменом, хтось набирає повні кишені контрацептивів, але байдужих тут не зустрінеш. Як 2 тисячі «гумових захисників» знайшли своїх власників, бачили і наші журналісти.

День презерватива, або час згадати про свою безпеку. Дар'я – волонтер товариства Червоного Хреста в Україні. Дівчина не пропускає можливості долучитися до благодійних акцій. Особливо, коли справа стосується здоров'я та життя.

/Дар'я Ахмедова, волонтер
Не завжди проводиться інформаційно-просвітницька робота. Тому молодь не дуже обізнана з даного питання. Сюди прийшли здебільшого молоді люди, бо не всі можуть дозволити собі дорогі презервативи/

Інформаційної кампанії щодо профілакти ВІЛ/СНІДу буває замало, каже дівчина. В Полтаві віддають перевагу гучним акціям, які не тільки звертають увагу на важливість контрацепції, а й змінюють відношення до «гумових захисників».

/Максим, перехожий
Це фізіологія. Я думаю, тут немає нічого ганебного/

20 хвилин ації і майже 2 тисячі безкоштовних презервативів мають своїх власників. Полтавці охоче озброюються контрацептивами.

/Тетяна, волонтер
Беруть люди різних вікових категорій. Це, здебільшого, люди до 30 років, беруть і молодші, більш старші люди відмовляються. – Дівчата чи хлопці? – Більше хлопці/

Селфі на пам'ять та презерватив у кишеню – так місцеві відзначать Всесвітній день презерватива. Як зазначають організатори, цей бар'єрний метод контрацепції є найпопулярнішим та найбільш розповсюдженим.

/Сергій Жук, заступник директора БО «Світло надії»
Молоді люди, які підтверджують свою любов активними сексуальними діями, повинні захищати один одного. В першу чергу, від інфекцій, що передаються статевим шляхом. І не в останню чергу – від ВІЛ-інфекції/

Полтавська кондом-акція проходить утретє. Щороку збільшуються і масштаби акції, і кількість безкоштовних презервативів. На меті – звернути увагу суспільства до контрацепції. Як наслідок, зупинити епідемію ВІЛ/СНІДу.

Стрічка новин