Картини, які хочеться спробувати на смак

Картини, які хочеться спробувати на смак. Художниця із Кременчука Тетяна Шуляк у галереї «АРТ-Місія» презентувала виставку «Карамельні кольори». Вона об'єднала 29 абстрактних робіт, насичених яскравими відтінками. На виставці побувала і наша знімальна група.

Життєрадісна, усміхнена, позитивна. Кременчуцька художниця Тетяна Шуляк своїми картинами робить цей світ яскравішим. У Галереї «АРТ-Місія» – її персональна виставка. Початок цій дружбі між митцями полтавськими та кременчуцькими поклав торішній пленер у Деревках.

/Олексій Петренко, співзасновник галереї «АРТ-Місія»
Тетяна була там учасницею. Звичайно, там і відбулося знайомство. Потім у нас спільна була виставка постпленерна. Усі художники були представлені і учасники. І вирішили провести виставку оце от взимку «Карамельні кольори»/

Тетяна Шуляк працює у жанрі абстрактного живопису. Каже: він дуже подібний до музики. На кожного глядача ці картини навіюють щось своє, особисте. А самій художниці ідеї для картин дарують подорожі.

/Тетяна Шуляк, авторка виставки
Я намагаюся раз чи двічі на рік кудись подорожувати, переважно за кордон. Це таке «перезавантаження». І ті враження, які ти там бачиш, якісь предмети, якісь кольори, вони потім в тебе відкладаються, і потім якимось чином на полотно потрапляють/

Соковиті кольори – візитівка цієї художниці. Адже, говорить пані Тетяна, колір для неї – це головне. У ньому втілюються спогади, враження, мрії. Такий стиль художниці високо оцінюють її колеги.

/Ольга Гриценко, художниця (м.Кременчук)
У неї були дуже цікаві натюрморти, зараз вона перейшла на абстракцію. Але, тим не менш, вона залишилася вірною своїм ідеям чи принципам. Тобто, її роботи яскраві, кольорові, життєствердні, позитивні емоційно. Тому завжди приємно дивитися, дуже гарно вони в інтер'єрі виглядають/

Тетяна Шуляк – постійна учасниця всеукраїнських та міжнародних художніх виставок, а її картини знаходяться у приватних колекціях в різних куточках світу – Америці, Європі, Азії та Австралії.

Стрічка новин