Тяжкохвору дівчинку рятують спецпризначенці

Тяжкохвору дівчинку рятують спецпризначенці. Бійці батальйону «Полтава» здали кров для Каті Попової. У дитини – найтяжча форма раку. Допомагати узялися навіть ті, хто її не знає. Сусіди влаштовували на її користь благодійний ярмарок, полтавські митці – аукціон, а ось поліцейські заявили: візьмуть над дівчинкою шефство. З чого почали – дивіться далі.

Люди у формі не так тремтять перед медичною процедурою, як перед нашою камерою.

/- Хвилюєшся трохи, так? 140 тиск.
- Хвилююсь.
- Чого?
- Як чого? Камери боюсь/

Цей хлопець ділиться власною кров'ю втретє. Одного разу вже допомагав хворій дитині. Каже, що віддавати частинку себе зовсім не жаль.

/Олег Алексєєв, боєць батальйону «Полтава»
Навпаки. Щось зробити добре для людей, для когось, щоб плюсик був в карму/

Після огляду терапевтом обов'язковий етап – перевірити свою кров на якість. Лаборант пояснює: дивляться гемоглобін, групу крові та на наявність інфекції.

/Катерина Приймак, лаборант
Низький гемоглобін, гематокріт, лейкоцити, що про хворобу свідчать – не допускаємо/

Хто пройшов усі етапи відбору – уже на кушетці. Вояки знають, для кого стараються.

/Максим Тютюнник, боєць батальйону «Полтава»
Для Катюші маленької Попової. Для таких цілей нічого не жалко/

/Валентина Горобець, боєць батальйону «Полтава»
Ми як громадяни, захисники України, завжди готові останнє віддать, свою кров, хоч чимось допомагать/

Спецпризначенці кажуть: по допомогу до них звернувся колишній колега. Мовляв, у родичів захворіла дитина, треба допомогти. Окрім крові, потрібні чималі кошти.

/Костянтин Булава, командир роти батальйону «Полтава»
Хочемо взяти над нею шефство. Ну і хочемо ще привернути увагу до цієї проблеми інших людей, щоб вони також допомагали. Не тільки Катюші, а я думаю, що в Полтаві багато таких дітей/

Каті Поповій всього рік, їй поставили діагноз «гострий мієлобластний лейкоз», зараз вона в Києві на хіміотерапії. Дитинці потрібна операція із пересадки кісткового мозку. За приблизними підрахунками, потрібно близько 200 тисяч євро – сума, непідйомна для родини. Тож друзі та знайомі збирають усім миром – на ярмарках, благодійних аукціонах і чекають допомоги від усіх, кому не байдужа доля маленької.

Стрічка новин