У Полтаві пройшло засідання тринадцятої сесії обласної ради

І цього ж дня у Полтаві пройшло засідання тринадцятої сесії обласної ради сьомого скликання. На порядку денному – 23 питання. Серед них: звіт голови обласної ради про свою діяльність, про програму розвитку та підтримки аеропорту «Полтава» та заснування нової обласної премії імені Юрія Горліс-Горського.

Голова обласної ради Олександр Біленький прозвітував за перший рік роботи на посаді голови обласної ради. Так протягом 2016 року на ремонт доріг з обласного бюджету виділили 85 мільйонів гривень, витратили понад 200 тисяч власних коштів на допомогу бійцям у зоні АТО, запровадили програму розвитку внутрішнього водного транспорту та соціальні програми для учасників АТО. Деякі депутати і представники громадськості залишилися невдоволені такою формою звітування, адже очікували на особисту доповідь Олександра Біленького.
Після відеозвіту депутати мали змогу поставити запитання чи висловити побажання очільнику обласної ради.

/Валерій Головко, голова Полтавської ОДА
Я хотів би подякувати Олександру Юрійовичу за його роботу. Не забувайте, що тут сидять представники десяти партій, кожна політична сила відстоює свою позицію, і знайти компроміс між політикою і прагматизмом завжди дуже важко. Тому я хотів би, щоб ви підтримали звіт Олександра Юрійовича і підтримували його на цій посаді/

/Олександр Біленький, голова Полтавської обласної ради
Я хочу подякувати кожному з вас за те, що ви не просто спокійно вислухали звіт, а внесли пропозиції. Це означає, що нам усім не байдуже, що відбувається у цьому залі. І головним лейтмотивом мого звіту була єдність депутатського корпус. Це одне із головних завдань на 2017 рік/

Як результат депутати погодили звіт Олександра Біленького.
Окрім того, депутати підтримали Програму розвитку аеропорту «Полтава» на 2017-2020 роки. Згідно з нею, з обласного бюджету на це мають виділити більше 74 мільйонів. Також своїм рішенням депутати заснували Полтавську обласну премію імені Юрія Горліс-Горського. Її планують вручати щорічно до Дня захисника України – 14 жовтня. Також на сесії облради депутати не підтримали кандидатуру екс-керівника «Донецьктеплокомуненерго» Василя Воротинцева, який претендував на посаду генерального директора комунального підприємства «Полтававодоканал», визначену конкурсною комісією.

Стрічка новин