У Полтавській обласній раді продовжують готуватися до сесії

У Полтавській обласній раді продовжують готуватися до сесії. Депутати розглянули фінансові питання. У понеділок тут відбулося засідання бюджетної комісії. Серед іншого – обговорили затвердження цільових програм, що стосуються різних сфер життєдіяльності області.

На засіданні бюджетної комісії депутати розглядають питання укладання трудових контрактів з керівниками суб'єктів господарювання спільної власності територіальних громад області, які пройшли конкурсний відбір, говорять про виділення і перерозподіл коштів, а також – про затвердження цільових програм. Одна з них стосується захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій та запобігання їх виникненню.

/Віктор Стеблянко, начальник управління з питань НС Полтавської ОДА
Програма десь в рік передбачає приблизно 8 млн 433 тисячі грн. Націлена на запобігання та усунення наслідків надзвичайних ситуацій. 1 млн – на матеріальний резерв поповнення, 2 млн – допомога Державній службі з надзвичайних ситуацій – це такі основні цифри/

Свою програму представив на засіданні і Департамент освіти і науки. Остання охоплює національно-патріотичне виховання молоді. Розрахована з 17 по 20 рік і передбачає два основних напрямки.

/Олена Харченко, директор Департаменту освіти і науки Полтавської ОДА
Перший напрямок – це напрямок вшанування героїв Небесної Сотні, воїнів АТО. І другий напрямок – це удосконалення військово-патріотичної підготовки в навчальних закладах. Над цією програмою працював Департамент освіти спільно з управлінням у справах сім'ї, молоді та спорту, спільно з Департаментом інформаційної діяльності/

Ці та інші питання, пов'язані із фінансовою сферою, а також управлінням майном депутати винесли на розгляд сесії. Пленарне засідання відбудеться 31 січня.

Стрічка новин