Добровільно в зону АТО!

Добровільно в зону АТО! 70 бійців батальйону особливого призначення «Полтава» відправились на Схід країни. Бойові дії на території Донецької та Луганської областей змушують військових з усієї країни об'єднуватись задля єдиної мети. А саме – захисту територій. Як проводжали полтавських бійців, бачили і наші журналісти.

Син пані Ірини – атовець. Впродовж двох років хлопець несе службу в батальйоні «Полтава». Жінка згадує, як проводжала свого Владика. Каже, дуже хвилювалась. Емоції ті ж самі й сьогодні, хоч це вже 9 ротація.

/Ірина Штейнберг, мати бійця АТО
Бажання тільки одне – щоб моя дитина, щоб наші діти й чоловіки поверталися живими і здоровими, а ми їх тут будемо чекати. Звісно, нам хочеться, щоб наша держава була суверенна, цілісна, а кордони були захищені/

А це дівчина Владислава Анна. Каже, війна навчила чекати: і телефонного дзвінка, і доброї звістки, і нешвидкого повернення. Хоча, іноді 2 місяці здаються нестерпними. Особливо, коли інтернет вибухає інформацією про активізацію бойовиків.

/Анна Галенко, дівчина бійця АТО
Спочатку починається депресія. Але згодом, я розумію, що він там виконує свої обов'язки, і тому.../

Проводжає сина й пані Маргарита. Емоцій не має, тільки гордість за свою дитину.

/Маргарита Горбенко, мати бійця АТО
Я пишаюсь, що в мене такий син. – Він вперше їде? – Ні! Він їзде вже 2 роки, з самого початку. Це 11 ротація. 24-ту річницю він відзначав в АТО. Як тільки поїхав, в августі, а у вересні вже День народження був/

Впродовж 2 місяців 70 полтавських військових захищатимуть кордони України. Служба не проста – в АТО. Вікова категорія бійців різна: є і зовсім молоді, і й зрілі чоловіки. Але об'єднує їх одне: всі ризикують своїм життям заради Батьківщини.

/Олег Бех, начальник ГУ НП у Полтавській області
На наших колег поклали кілька основних завдань, а саме – охорона громадського порядку, допомога правоохоронцям Луганщини, боротьба із злочинністю, а саме головне – це спокій наших громадян/

Хлопці у формі наполегливо відмовчуюються, а рідні вже рахують, коли настане квітень, і вони знову побачать своїх захисників удома.

Стрічка новин