Дорогу на Маршала Бірюзова блокували мешканці одного із будинків

Дорогу на Маршала Бірюзова блокували мешканці одного із будинків неподалік. Люди уже кілька днів живуть без світла. Комунальники пояснюють: його вимкнули за несплату, мітингувальники ж запевняють, що справно перераховують кошти «Обленерго». В ситуації розбиралася Олена Ляшенко. 

Кілька годин поспіль проїжджу частину вулиці Маршала Бірюзова блокують люди. Водії обурюються, хтось розвертає назад, хтось чекає. Більшість пасажирів виходить із громадського транспорту.

Мітингувальники переконані: діють законно, бо попередньо занесли заяву до міськвиконкому. Їх акцію навіть охороняє кілька нарядів поліції.

/Ліна Дуденко, протестує проти вимкнення світла
Ми третю добу, дім на 100 кімнат, гуртожиток, провулок Шевченка, 11, сидить без світла. Там є люди, в яких опалення індивідуальне, без світла котел не вмикається, діти малі/

/Ольга Колеснікова, протестує проти вимкнення світла
Мінус 5 у кімнатах, відключили, і ви ж бачили нашого начальника ЖЕДу, він взагалі не дає нам відповіді/

Зате нам керівник пояснив: світло вимкнули через борги.

/По будинкові 66 тисяч боргу/

І навіть називає найбільші суми, каже, їх накопичували роками.

/2 500, 5 700, 1 300/

Гуртожиток по провулку Шевченка, 11 занедбаний. Тут, мов після обстрілів, під'їзд та запах каналізації. Лічильник – один на увесь дім. Люди кажуть: тут багато кімнат, де ніхто не живе, тому і набігли борги. Директор ЖЕДу запевнив: домовився із «Полтаваобленерго» про увімкнення світла до 1 лютого. Єдиним виходом із ситуації називає індивідульні лічильники, щоб кожен платив за себе.

/Віктор Литовка, директор управлінської компанії «Ваш комфорт»
Вони сказали, як «Обленерго», якщо вони поставлять самі кожен собі лічильник, тоді ми їх візьмемо кожного на прямий розрахунок. Але це повинні мешканці самі робити/

Від «Обленерго» коментарів нам отримати не вдалося. Чекаємо офіційної відповіді на журналістський запит.

Стрічка новин