Служба 102 оголосила набір співробітників

Служба 102 оголосила набір співробітників. На роботу запрошують стресостійких, комунікабельних людей із вищою освітою та знанням іноземної. Обіцяють повний соцпакет та комфортні умови праці. Познайомитися із умовами роботи структури вирішили й мої колеги.

Оновлений Call-центр служби 102 відкрили у лютому минулого року. Він займає приміщення у будівлі головного управління поліції, що на Пушкіна. А ось люди, які беруть слухавку, коли хтось набирає «102».

/Скажіть, будь-ласка, ПІБ, число, місяць, рік народження/

Це оператори. Їх завдання – приймати телефонні дзвінки із усієї області і заповнювати спеціальні картки. У них вказують дані заявника, місце скоєння злочину та що сталося.

/Це робоче місце оператора, безпосередньо картка «102», з якою працює 12 годин оператор. Тобто, при кожному виклику, при кожному дзвінку вона забиває необхідну інформацію/

/Віталій Помаз, заступник начальника відділу супроводження інформаційних систем ГУ НП у Полтавській області
Ми відійшли повністю від системи «папірцевого контролю», тобто, все заведено через сервери, через бази даних. Достатньо якщо оператор забиває інформацію в електронну карточку, після цього інформація уже автоматично падає до диспетчера/

Щозміни до роботи стає 8-9 операторів, вони працюють в режимі день/ніч праці та дві доби відпочинку. Основна вимога до них – комунікабельність, бо від якості спілкування залежить швидкість реагування поліції на подію. Ще на роботу оператором у службу «102» перевага надається людині зі знанням іноземної, із психологічною та педагогічною освітою та стресостійкій. Вона має бути готовою до нелюб'язних співрозмовників та постійного контролю старшого оператора.

/Ярослава Павлухіна, заступник начальника служби «102»
Старший оператор контролює їхню роботу, наскільки правильно вони кваліфікують, наскільки вони тактовно спілкуються з заявниками, так як бувають різні ситуації... Можливо, десь оператор може втратити рівновагу, скажімо так. Тоді в свої руки бере старший оператор ситуацію/

По сусідству із операторами – диспетчери. Їх завдання – направити на місце події потрібну групу та контролювати її діяльність. Є тут приміщення із холодильником, ліжками та шафами для одягу.

/Це та кіманта, де вони відпочивають і переодягаються/

І, нарешті, координаційний центр, він же – кабінет начальника служби «102» та його заступника. Тут відбуваються щоденні ранкові наради перед зміною та збирається керівництво в разі надзвичайних подій в місті чи області. А на великому екрані можна відстежити роботу машин патрульних по всій Україні. Ось видно: на момент наших відвідин у Полтаві на завдання відправилися 3 групи. Наразі центр потребує нових працівників. Прийом резюме триває до 14 лютого. Подробиці – на сайті Полтавського управління поліції.

Стрічка новин