За кілька днів закінчується реєстрація на пробне ЗНО-2017

За кілька днів закінчується реєстрація на пробне ЗНО-2017. До 31 січня кожен бажаючий має можливість зареєструватися на офіційному сайті Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти. Нагадаємо, проходження пробного тестування не є обов’язковим.

З 10 по 31 січня триває реєстрація на проходження пробного зовнішнього незалежного оцінювання. Для цього необхідно самостійно перейти на офіційний сайт Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти, де є вся інформація про те, як зареєструватися.

/Наталія Барболіна, відповідальна за проведення ЗНО в Полтавській області
Реєстрація вважається завершеною, якщо ви відправили на адресу центру свою роздруковану заяву на участь в пробному тестуванні, ну і, відповідно, після цього здійснили проплату ту, яка є/

Вартість одного пробного тестування – 129 грн. Пробне ЗНО можна скласти з двох предметів: 1 квітня – з української мови та літератури, а 8 квітня – з того предмету, який обрав учасник з переліку запропонованих. Станом на 25 січня бажаючих з Полтави і області пройти пробне тестування – близько 4 тисяч. Загальна кількість випускників на цей рік складає трохи більше 7 тисяч. Учениця 11 класу Полтавської школи №9 Ганна Дерев’янкіна говорить, що вирішила не проходити пробне тестування, адже впевнена у своїх силах. Розповідає, що у школі добре готують до майбутнього тестування, тому учні не переймаються з приводу певного емоційного напруження під час справжнього ЗНО.

/Ганна Дерев’янкіна, учениця 11 класу ЗОШ №9
Я готуюсь кожен день, я вивчаю нові слова, якщо це англійська мова, вирішую задачі та приклади з математики та вчу правила з української мови/

Інші учні також розповіли про те, як саме готуються до ЗНО.

/Анастасія Александрова, учениця 11 класу ЗОШ №9
Я готуюсь сама, але ходжу до англійської школи і займаюся там двічі на тиждень, а до ЗНО готуюся своїми силами/

/Марина Ходаківська, учениця 11 класу ЗОШ №9
Я готуюсь за допомогою різних посібників, також відвідую репетитора і курси/

31 січня у Києві відбудеться прес-конференція за участю директора Українського центру оцінювання якості освіти Вадима Карандія. Під час конференції розкажуть про терміни та спосіб реєстрації для участі в зовнішньому оцінюванні; можливості вибору предметів для ДПА, що проходитиме у формі ЗНО, та інше. Нагадаємо, 6 лютого розпочнеться реєстрація на основне зовнішнє незалежне оцінювання.

Стрічка новин